Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Melyik cikibb 24 évesen? Ha...

Melyik cikibb 24 évesen? Ha meleg vagy vagy ha szűz?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik a cikibb adott közösségben?

Ha 24 évesen szűz vagyok vagy ha meleg?

Gondolom ez függ az adott közösségtől és értékítéletektől, mégis átlagban kíváncsi lennék, hogy alakulna a válasz...


* 14-15 éves tinitársaságokban

* 16-18 éves tinitársaságokban

* 18-19 gimit végzett társaságokban

* A saját korosztályomban (20+), a huszonévesek társaságában

* 30+ felnőtt korosztályban


Értelmes válaszokat szeretnék kérni, a poszt valamelyik trashblogra való felkészítése helyett :P

Köszönöm előre is!!

24/F


2011. júl. 13. 23:42
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
23%
De hangsúlyozom semmi bajom a melegekkel. Csak, mint már más kérdésnél is leírtam, ne kérkedjenek, ne akarják más egészséges emberekre/el rákényszeríteni/elfogadtatni magukat és ugyanolyan jogokat szerezni. Mellesleg azzal, hogy minden évben felvonulnak az Andrássyn többet ártanak maguknak, mint használnak. Ez az emberekből még nagyobb ellenszenvet vált ki.
2011. júl. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
59%
Van olyan buzogány (homár, meleg, homo, langyos, makktutujgató...) ismerősöm, aki nyíltan vállalja, hogy egy <művészeti agyagedény> de normálisan viselkedik, nem pasizik társaságban és négy fal között tartja azt, ami mások számára zavaró. Így el lehet vele beszélgetni arról, hogy ő kicsoda-micsoda anélkül, hogy bárkit zavarna, hogy szereti a szőrös bunkót is. Ezt a sportot szerintem így lehetne űzni és nem az Andrássy úton végigparádézva.
2011. júl. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
59%

00:28-as vagyok!

Utolsó tökéletesen egyetértek veled!!

2011. júl. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
74%

00:25 vagyok!


Amúgy többé-kevésbé én is egyetértek veletek, még soha nem vettem részt melegfelvonuláson és nem is tervezem. Emellett nem látszik rajtam a másságom, és elítélem azokat, akik feltűnösködnek. Bár az azonos jogokról azért szerintem nem mindenben értünk egyet, de az egy másik téma.

2011. júl. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
35%
Az azonos jogokról kár is vitázni mert te úgysem tudsz meggyőzni minket és felteszem, hogy mi se téged.
2011. júl. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
36%
az hogy ennyire idióta vagy
2011. júl. 14. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim válasza:
32%
sztem a búzaság pszihológiai betegség. nem érzed jól magad a testedben..... azért lett p*csöd mert a természet c*niban akarja látni. ha meg szűz vagy -lehet nem vagy szépség, vagy nem vagy karakán egyéniség. 24 évesen nem ciki. csak ne hangoztasd. Keres valakit aki leengedi a fáradt olajat. :-P
2011. júl. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
30%
mindegy csak lyuk legyen
2011. júl. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólását azoknak, akik megértették a kérdést és válaszoltak rá. Aki trollkodni, személyeskedni jött, netán a melegeket oltani, azt kérném, ne itt tegye! Sajnos az én hibám, hogy nem fogalmaztam konkrétan az egyes korosztályokat illetően. A kérdés az, hogy korosztályokra bontva egy 24 éves fiúról mit gondolnak gázabbnak (meleg/szűz) a 14-15 évesek, 16-17 évesek, a 18-19 évesek, valamint a 20+ és a 30+ évesek. Sajnálom, hogy a gyakorikerdesek.hu-n nem lehet módosítani a kezdő kérdést, ha lehetne, most megtenném :)
2011. júl. 14. 15:03
 30/54 anonim ***** válasza:
80%
Tehát akkor egy olyan illetőről szól a kérdés, aki meleg is meg szűz is?
2011. júl. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!