Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Melyik cikibb 24 évesen? Ha...

Melyik cikibb 24 évesen? Ha meleg vagy vagy ha szűz?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik a cikibb adott közösségben?

Ha 24 évesen szűz vagyok vagy ha meleg?

Gondolom ez függ az adott közösségtől és értékítéletektől, mégis átlagban kíváncsi lennék, hogy alakulna a válasz...


* 14-15 éves tinitársaságokban

* 16-18 éves tinitársaságokban

* 18-19 gimit végzett társaságokban

* A saját korosztályomban (20+), a huszonévesek társaságában

* 30+ felnőtt korosztályban


Értelmes válaszokat szeretnék kérni, a poszt valamelyik trashblogra való felkészítése helyett :P

Köszönöm előre is!!

24/F


2011. júl. 13. 23:42
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
50%

szerintem sokkal cikibb 11-16 évesen nem szűznek lenni,pasizni,és azt hajtogatni komoly kapcsolatban élek,és együtt alszom a párommal,és hűű de marhára szerelmesek és érettek vagyunk szexelni kell

amúgy 24 évesen nem gáz szűznek lenni ha még nem találtad meg amit keresel,melegnek lenni, ha nem előtted éled a szexuális életed engem nem zavar,meg ha nem vonulsz fel

2011. júl. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
76%

bocs akit,20on éves vagyok és úgy vélem ez a korosztály ezen a véleményen van,legalábbis rengeteg barátom,ismerősöm igen

a tizenévesek tuti le lúzereznének mert nagy részükön egy fél falu átment

2011. júl. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim válasza:
100%
Szerintem semmi ciki nincs ebben. Azonban tény, hogy ha együtt vagy egy lánnyal, jól jön a tapasztalat. A 14-18 évesek biztosan ciknek tartják, de sokuknak fogalma sincs arról, hogy mi a szex értelme. Ha meleg vagy, és elfogadtad, abban sincs semmi ciki, hiszen manapság a normális emberek elfogadják a homoszexualitást. A legfontosabb hogy TE elégedett legyél magaddal, másokkal ne törődj.
2011. júl. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
Szűznek lenni q*vasz*r, egy hatalmas átok!
2012. szept. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!