Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Melyik cikibb 24 évesen? Ha...

Melyik cikibb 24 évesen? Ha meleg vagy vagy ha szűz?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik a cikibb adott közösségben?

Ha 24 évesen szűz vagyok vagy ha meleg?

Gondolom ez függ az adott közösségtől és értékítéletektől, mégis átlagban kíváncsi lennék, hogy alakulna a válasz...


* 14-15 éves tinitársaságokban

* 16-18 éves tinitársaságokban

* 18-19 gimit végzett társaságokban

* A saját korosztályomban (20+), a huszonévesek társaságában

* 30+ felnőtt korosztályban


Értelmes válaszokat szeretnék kérni, a poszt valamelyik trashblogra való felkészítése helyett :P

Köszönöm előre is!!

24/F


2011. júl. 13. 23:42
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim válasza:
100%

Értelmi szinttől függ, ki hogyan ítéli meg.

Szerintem egyik sem ciki. Ha szűz az illető megtiszteltetés vele lenni.


20/L

2011. júl. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
39%
Csak a melegség sztem
2011. júl. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim válasza:
100%

14-15: sámomra ez még igencsak a gyerek kategória, a fenti kérdésben számomra irreleváns a véleményük.

16-18: úgy gondolom számukra a melegség talán gázabb, és megvetendőbb.

18-19: nem látok érdemi különbséget az előző kategóriától, de megjegyezném, hogy vannak nagyon értelmes, felvilágosult tizenévesek akik számára egyik sem gáz, és vannak hihetetlen mértékig tajtékok, akik számára mindkettő. Bár ez utóbbi réteg a részegen elkövetett majdnem pettinget szexként értelmezik, a melegséget meg a b..icelebekkel azonosítják, így nem is hibáztatom őket ha megvetik a melegeket.

20+: Kicsit talán több a toleránsabb, de lényegében ugyanaz.

30+: Sok konzervatív, kevesebb kozmopolita beállítottságú, őszintén a f..tuggya :S


Részemről két dolog: Egyrészt egyik sem gáz. Aki szerint igen, az vagy lemaradt avgy 20 évvel ezelőtt, vagy tajték. Másrészt említette valaki, hogy a meleg kapcsolat 4 fal közé való. Hát édes gyerekem, egy normális világban a heteró szex és párkapcsolat is 4 fal között kellene hogy történjen, ugyanis az arra a két emberre tarzotik aki műveli. Az más kérdés, hogy akkor is kapod a pofádba másvalaki párkapcsolatát, meg aktusait ha nem akarod.


24/f

2011. júl. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
78%

Egyik se ciki (35L).

Ha már valami ciki, akkor az, ha nem a sajat normad szerint elsz.

2011. júl. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
100%

A szüzesség nem ciki ha értelmes emberekkel vagy körbevéve!

A szüzessége mindenkinek csak a saját szemében ciki!


A melegség lehet pletykatéma, ha hetero vagy akkor ilyet ne vallj be, meg amúgy sincs senkinek köze a szexuális beállítottságodhoz!!!


Szerintem egyik sem ciki! Én is huszonéves szűz voltam, akinek elmondtam az nem cikizett ki miatta. De ha leszbi lettem volna, biztos páran pletykáltak volna rólam, ha kitudódik.


Értelmes embereknél egyik sem ciki.

Kevésbé intelligenseknél már az ciki, ha 16 évesen szűz vagy, ha meg homoszexuális vagy, akkor meg gyűlölnek megvetnek.


29N

2011. júl. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
6%
mindegy mit teszel csak ne légy buzeráns
2011. júl. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim válasza:
8%

14-15 éves tinitársaságokban - ha 24 éves fiú

* 16-18 éves tinitársaságokban - ha 24 éves fiú

* 18-19 gimit végzett társaságokban - ha 24 éves fiú

* A saját korosztályomban (20+), a huszonévesek társaságában - ha 24 éves fiú

* 30+ felnőtt korosztályban - ha 24 éves fiú

2011. júl. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
100%

"A válaszod nem, ha visszakérdeznek, miért, melyik társaságnak mit válaszolnál, hogy kevésbé legyen gáz?"


30+ tarsasagrol tudok nyilatkozni: nem illik ilyenrol beszelgetni, mert ez legbelsobb maganugy, ha megis szoba kerul, akkor mindenkit meghallgatnak, aki beszelni akar, viszont tiszteletben tartjak azt, aki hallgat errol, és nem faggatják. Ezek nem tarsasagi temak, hanem intim temak, es bunkosagnak szamit nem tiszteletben tartani azt, hogy ki mirol hajlando beszelni, illetve az egyeni erzekenyseget, serulekenyseget a temaval kapcsolatban.

Életkor elorehaladtaval nő az érzelmi intelligencia, es minel idosebb korosztalyba mezs, annal jobban elmarasztaljak azt, aki masok erzeseit nem kimeli.

(35 nő)

2011. júl. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
78%
szerintem az, ha szűz vagy. ha valaki meleg, szerintem annyira nem ciki, a saját neméhez vonzódik, hát ez van.. nem tehet róla. de ha valaki 24 évesen még szűz, az szerintem gáz. az ilyeneket szokták a blogokon forever alone-nak hívni.:D viccet félretéve szerintem egy átlagos 24 éves már rég nem szűz, főleg a mai elszabadult világban.. ha szűz, az arra utal, hogy nem tetszik a fiúknak/lányoknak, vagy félénk, stb.. szerintem ez gázabb. de ez csak az én véleményem.
2011. júl. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
55%
az ha szüz vagy nem ciki, ha meleg vagy meg ne reklámozd, és nem lesz ciki.
2011. júl. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!