Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Melyik cikibb 24 évesen? Ha...

Melyik cikibb 24 évesen? Ha meleg vagy vagy ha szűz?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik a cikibb adott közösségben?

Ha 24 évesen szűz vagyok vagy ha meleg?

Gondolom ez függ az adott közösségtől és értékítéletektől, mégis átlagban kíváncsi lennék, hogy alakulna a válasz...


* 14-15 éves tinitársaságokban

* 16-18 éves tinitársaságokban

* 18-19 gimit végzett társaságokban

* A saját korosztályomban (20+), a huszonévesek társaságában

* 30+ felnőtt korosztályban


Értelmes válaszokat szeretnék kérni, a poszt valamelyik trashblogra való felkészítése helyett :P

Köszönöm előre is!!

24/F


2011. júl. 13. 23:42
1 2 3 4 5 6
 31/54 A kérdező kommentje:

Nem konkrét illetőről szól a kérdés, de a válasz igen. Kérdés, melyik társaságban melyiknek "örülnek" jobban vagy melyikért néznek le jobban. Inkább az egyes korosztályok és társaságok előítéletes megítélésének szenteltem ezt a kérdést.


Fiktív kérdés a társaságok részéről (14-15, 16-17, 18-19, 20+, 30+): Volt már barátnőd?

A válaszod nem, ha visszakérdeznek, miért, melyik társaságnak mit válaszolnál, hogy kevésbé legyen gáz?

2011. júl. 14. 16:13
 32/54 anonim ***** válasza:
71%
Te meleg vagy? Vagy hetero vagy és még szűz? Vagy csak kíváncsiságból tetted fel ezt a kérdést?
2011. júl. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 A kérdező kommentje:

Teljesen mindegy, hogy meleg vagyok vagy szűz a kérdés szempontjából. Vedd úgy, hogy azt kérdeztem: melyik társaságban melyiket érdemes mondani, ha még nem volt barátnőm (és valószínűleg nem is nagyon lesz)?


Kíváncsiságból tettem fel a kérdést, és ha kérhetném, fejezzük be az offolást! Az előttem kommentelőket szeretném megkérni, hogy a melegfelvonulásról és úgy általában a melegekről ne itt fejtsék ki a véleményüket, erre vannak sokkal megfelelőbb fórumok. Itt egy konkrét kérdés lett feltéve arról, hogy egyes társaságok mit ítélnek el jobban egy 24 éves férfiben, a szüzességet vagy a homoszexualitást. Kérlek Titeket, maradjunk a témánál!

2011. júl. 14. 16:29
 34/54 anonim ***** válasza:
54%
Figyelj, na ne nézzél már madárnak! Ha ilyet kérdezel akkor biztos, hogy érint téged a dolog, tehát vagy szűz vagy meleg vagy, esetleg mindkettő. Egyébként maga a kérdés is hülyeség hiszen a homoszexualitást nem lehet egy egszerű ciki-vel elintézni. A melegséget nem cikinek tartják az emberek, hanem vagy elítélik vagy leszarják őket vagy egy nagyon pici részük szimpatizál velük. És amíg valaki szűz, azon ha akar, tud változtatni. Míg a meleg egész életében meleg marad.
2011. júl. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
54%
Magyarul egy melegre nem mondják(kortól függetlenül), hogy ciki. Vagy azt mondják rá, hogy m.cskos b.zi vagy nem mondanak rá semmit(de ez nem azt jelenti, hogy elfogadják őt olyannak amilyen).
2011. júl. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak az én véleményem (23 vagyok): sem a szüzesség, sem a homoszexulaitás nem ciki.


A bunkóság, vagy más emberek lenézése inkább "ciki".

2011. júl. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
37%
Igazából egyik sem 'ciki', mert semelyikről sem tehet az illető, de ha már választani kell, szerintem a többség (köztük én is) inkább lenne 24 évesen szűz, mint meleg. Egyrészt azért, mert azon lehet változtatni, másrészt meg mert az mégis csak természetesebb/'normálisabb' dolog...
2011. júl. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 A kérdező kommentje:

@20110715/14:29

Igen, viszont ehhez már egy jóval emelkedettebb gondolkodás kell, amely nélkülözi mások lenézését ilyen szempontok alapján. Tök jó lenne egy olyan világban élni, ahol a többség így gonndolkodik, de sajnos nem élünk ilyen világban, főleg nem, ha a 14-15 éves korosztályra tekintünk. Szerintem egy 14-15 éves kiscsajjal, aki cseszteti a 16 éves kiscsajt, hogy miért nem volt még fiúja, nehezen lehetne megértetni, hogy ne nézze le a 24 éves srácot, ha szűz :) Többek között ezért is tettem fel itt a kérdést, hogy választ kapjak arra, mely társaságok átlagban hogyan vélekednek erről a két dologról, melyiket ítélik meg cikibbnek a maguk módján.


@Többieknek

Kérnék szépen még több, a korosztályokra lebontott választ (eddig 3-at kaptam)! Köszi előre is :)

2011. júl. 16. 11:53
 39/54 anonim ***** válasza:
76%

Tegnap 19:44 vagyok. Na jó, megpróbálom, de nem garantálom a reális választ:

* 14-15 éves tinitársaságokban: ha meleg

* 16-17 éves tinitársaságokban: ha meleg

* 18-19 gimit végzett társaságokban: ha meleg

* 20+ a huszonévesek társaságában: ha szűz

* 30+ felnőtt korosztályban: ha szűz

Szerintem legalábbis ez van.

2011. júl. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
67%

* 14-15 éves tinitársaságokban: ha meleg

* 16-17 éves tinitársaságokban: ha meleg

* 18-19 gimit végzett társaságokban: ha meleg

* 20+ a huszonévesek társaságában: ha meleg

* 30+ felnőtt korosztályban: ha meleg, ha szűz

2011. júl. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!