Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha nőgyógyászhoz kell majd...

Ha nőgyógyászhoz kell majd mennem, gyógyszert iratni, tudni fogja rólam, hogy már nem vagyok szüz?

Figyelt kérdés

Tehát az lenne a kérdésem,mivel édesanyám az orromra kötötte,hogy ha odáig jutunk párommal,hogy esetleg szexre is kerülne sor, mindenképp szóljak előtte,hogy elvigyen gyógyszert iratni.de én nem szeretném, ha tudna róla, egyelőre , mivel nem vagyok olyan régóta együtt barátommal, és szerintem korainak tartaná, és talán eltiltana tőle.szóval a kérdés,hogy ha mégis lenne köztünk szex, mielőtt orvoshoz mennék, akkor majd idővel, a doki megfogja azt mondani rólam,hogy 'ez a kislány bizony már nem szüz'' vagy hasonló? mert igazából nem a fájdalomtól,és az ilyenektől félek, csak ettől az egy dologtól. mivel nemtudom azt sem,hogyan zajlik egy fogamzás gátló gyógyszer kiíratása.

16/N


2012. jan. 19. 18:57
1 2
 1/16 anonim válasza:
tudni fogja
2012. jan. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%

tudni fogja. nekem is egyből rá vágta mi a helyzet

20F

2012. jan. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
rendben,de hogyan zajlik egy ilyen gyógyszerkiíratás?
2012. jan. 19. 19:00
 4/16 anonim válasza:
82%

"tudni fogja. nekem is egyből rá vágta mi a helyzet

20F"


A nőgyógyász?

2012. jan. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
egy 16L,nem N, nem fogja tudni,ugyanis nem a szűzhártya megléte mutatja meg,hogy szűz vagy-e,16 évesnek nem nagyon szeretnek felírni fogamzásgátlót,egyrészt rengeteg hátránya,következménye lehet,káros hatása,még egy felnőtt szervezetre is,nem hogy egy fejlődő gyerekére,ráadásul ilyen korban még a szexet sem javasolják,ha már gyerekként szét kell tenni a lábad használj óvszert az legalább a nemi betegségektől is megvéd
2012. jan. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Darkkingdom válasza:
18:59 hozzászólása nagyon tetszett :D most vagy beszólás volt vagy elírta de nagyon jóóó :D XD
2012. jan. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

18:59 csak poénból írta. 20/F.

Fiúról megállapítja a nőgyógyász, hogy szűz-e???

Szerintem lányról sem tudja és nem is fogja megállapítani, emellett ha meg is tudná, biztos, hogy nem rohanna az anyjához árulkodni a nőgyógyász, hogy a lánya már nem szűz..

2012. jan. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha egy nőgyógyász az első pillantásra nem tudja megállapítani az hogy szűz vagy akkor adja vissza a diplomáját. Ugyanis addig nem ír ki semmit amíg meg nem vizsgál. De nyugi nem fogja megmondani anyukádnak ha te nem akarod.
2012. jan. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Amióta Fidesz kormány van , sajnos minden nőgyógyásznak kötelező elvégezni minden 18 év alatti páciensénél a szüzességi vizsgálatot, és azonnal megosztani fb-on.
2012. jan. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
[az lesz neki az első hogy megnézi szűz vagy-e még és anyudnak megmondja ... :// (mióta fidesz kormány van ..) jah és fészre is ki írja és körlevelet is küld] ... szerintem nem fogja anyudnak megmondani ha észre is veszi hogy már nem vagy szűz ... nálam se vette észre de igaz hogy én fiú vagyok :D
2012. jan. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!