Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha nőgyógyászhoz kell majd...

Ha nőgyógyászhoz kell majd mennem, gyógyszert iratni, tudni fogja rólam, hogy már nem vagyok szüz?

Figyelt kérdés

Tehát az lenne a kérdésem,mivel édesanyám az orromra kötötte,hogy ha odáig jutunk párommal,hogy esetleg szexre is kerülne sor, mindenképp szóljak előtte,hogy elvigyen gyógyszert iratni.de én nem szeretném, ha tudna róla, egyelőre , mivel nem vagyok olyan régóta együtt barátommal, és szerintem korainak tartaná, és talán eltiltana tőle.szóval a kérdés,hogy ha mégis lenne köztünk szex, mielőtt orvoshoz mennék, akkor majd idővel, a doki megfogja azt mondani rólam,hogy 'ez a kislány bizony már nem szüz'' vagy hasonló? mert igazából nem a fájdalomtól,és az ilyenektől félek, csak ettől az egy dologtól. mivel nemtudom azt sem,hogyan zajlik egy fogamzás gátló gyógyszer kiíratása.

16/N


2012. jan. 19. 18:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Tudni fogja, de nem mondhatja el seenkinek sem. Még anyukádnak sem. Köti az orvosi eskü. :)
2012. jan. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szegény Lány! legalább védekezni akar, ne piszkáljátok.

Elvileg mielőtt felírná a bogyót,megvizsgál: bugyi le, láb fel,ő kesztyűt húz, felnyúl, bekukkant. Van aki vérvételt is csináltat. ilyen fiatalnak is irnak fel, de kockázatosabb, úgyhogy alaposan mérlegeld. azt nem tudja, h szűz vagy-e konkrétan(vagyis szexeltél-e már) de azt látja nyilván, h milyen a szűzhártyád. De felirathatod előtte is.És akár gumizhattok is, megvéd a betegségktől, és nem tartalmaz hormonokat.remélem segitettem:)

2012. jan. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
ja és nem mondhatja meg anyukádnak. amugy meg ne ahhoz a dokihoz menj,ahova anyud:)
2012. jan. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
megkérdezi élsz-e szexuális élete,ugyanis szűz lányt nem úgy vizsgál meg,mint egy nem szüzet,ha meg már gyerekként szexelni akarsz akkor vállald fel,hogy nem vagy szűz,de nem ajánlom neked a tablettát,rengeteg hátránya lehet,főleg egy fiatal fejlődő szervezetre,de egy normális orvos mindent elmond előtte,és elküld vizsgálatokra is
2012. jan. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
vagy kérd meg anyud hogy ő ne legyen benn és benn beszéld meg ezt az egészet a dokival ... ezt tudom még ezekhez mondani ...
2012. jan. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Babánlány ***** válasza:
na most,ha édesanyád elkísér,akkor gondolom megkérdezi előtte,hogy miért mennél el dokihoz.Ha rávágod,hogy gyógyszert íratni,akkor nem is kell mondanod, hogy már nem vagy szűz...Hihetetlen,igaz? Ezek az anyukák... :)
2012. márc. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!