Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi a véleményetek rólam?

Mi a véleményetek rólam?

Figyelt kérdés

20f vagyok, és annyira válogatós, hogy még eddig az összes lányt elhesegettem, mindenféle indok miatt. Én nem csak "csajozni" akarok, hanem a nagy Ő-t keresem, és ezért tudom, hogy "mit keresek". Sokan lehülyéztek már emiatt, de nem vettem a szívemre, mert tudom mi az oka az ilyen emberek mondatainak. Szóval mi a véleményetek rólam?

(jah inkább egyedül haljak meg, mintsemhogy egy hátrányos kapcsolatba menjek bele. Én tudom, hogy tudok szeretni, őszintén, odaadóan, és hűségesen. Figyelmes vagyok, és kedves, meg bla bla... tényleg tudom magamról, hogy sok jó tulajdonságom van, amit egy hosszútávú kapcsolat "élvezne". De az egyetlen (talán)rossz dolog, pont ez a "túl magasra tettem a lécet".

Vélemények?



2012. ápr. 9. 09:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Kb 2 hónapja beszélgettem egy idősebb 60-as vagy 70-es bácsival a faluban, szomorúan mesélte, hogy jól elcseszte az életét, mert ő is a tökéletes nőt kereste, és közben észre sem vette, hogy elmennek az évek, amikor 40 éves korában észbekapott, már nem kellett senkinek, csak 1-5 hónapos rövid kapcsolatokra futotta. Most meg egyedül él, és azon agyal, hogy beköltözik egy otthonba, mert magányos.


Szóval szerintem ha már az ember férfinak született, akkor ne játssza el, hogy neki tökéletes, hibátlan nő kell, hanem olyan nőt keressen, akiben van hiba, és próbálja meg azt elfogadni.

Mert lehet, hogy te figyelmesnek, kedvesnek, meg bla-bla-blának tartod magad, de nem biztos, hogy az általad tökéletesnek tartott nő téged is tökéletesnek fog tartani.


"A hibátlan ember legnagyobb hibája, hogy nincs benne hiba"

2012. ápr. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Addig válogatsz, amíg vagy forever alone leszel vagy olyat választasz, akivel megégeted magad. Aztán miután 0 tapasztalatod van, őt sem tudod boldoggá tenni, te sem leszel az, így még 10-20 év múlva is ugyanitt fogsz tartani ahol most, csak már lesz egy oltári nagy csalódásod.
2012. ápr. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Csajozz be de gyorsan!

Amúgy tényleg az a bajod hogy túlzottan magasra tetted a lécet.

2012. ápr. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy nem is értitek, hogy mennyire NEM KELL valaki, csak azért, hogy nehogy "később" ne jajbékoljak!

Nekem a boldogságomhoz nem kell valaki, én a saját boldogságomat szeretném megosztani valakivel!

Nem vagyok társ függő, vagy hasonló.

2012. ápr. 9. 17:38
 15/19 anonim ***** válasza:
Sok Fiatalt látok az utcán, de kérdés ebből hány párkapcsolat az, ami valóban szerelemből fakad?! Az ember érzi, ha szerelmes lesz, nos én utoljára, kb 5 éve voltam szerelmes... Szerelem nélkül milyen egy kapcsolat?!
2012. ápr. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Milyen számodra a tökéletes nő?
2012. ápr. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan gondolkozom, mint te :), csak 1 évvel idősebb vagyok és lány..


Nem mondanám, hogy feltétlenül a "Nagy Ő"-t keresem, de mindenképp hosszútávú kapcsolatot szeretnék, csak azért nem jövök össze senkivel, hogy elmondhassam, hogy nem vagyok egyedül, és soha nem is értettem azokat, akik szerelem nélkül csakúgy "összeállnak"...

2012. ápr. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

számomra a tökéletes nő bizonyítás nélkül elfogadja, hogy NŐ. Nem vár el semmit, mégis mindennek örül. Hajtja valami, de nem ragaszkodik a céljaihoz. Őszinte, rugalmas, és számomra szép! (ezt én eldöntöm, és ha tetszik, akkor bárki más mondhatja róla, hogy csúnya, mert NEKEM TETSZIK!)

Jah és a legfontosabb, hogy ne várjon el olyat, amit nem tud viszonozni! (ezt én sem teszem ! :) )

2012. ápr. 11. 20:28
 19/19 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Őszintén? Szeretnélek megismerni. :D
2012. júl. 28. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!