Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ma az egyik lany azt kerdezte...

Ma az egyik lany azt kerdezte tolem hogy ha sajat maganak atszakitja a szuzhartyajat egy vibratorral akkor az elso sex nm fog fajni es en nem igazan tudtam logikus valaszt adni mivel en nem probaltam lehetseges ez hogy nem fog fajni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 24. 18:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Fájhat ugyan úgy, mert:

Ha nem nedvesedik be rendesen, nagyon izgul, szűk a vaginája.....stb azon 1-2 vibrátoros alkalom nem fog segíteni

2012. ápr. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendszeresen használja, és ahogy az előző írta, el tud lazulni a majdani barátjával, akkor jó eséllyel nem fog fájni. Viszont ezeket a dolgokat én a helyében inkább egy hús-vér férfival/fiúval élném át, akivel szeretjük egymást, nem pedig egy tárggyal.
2012. ápr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
en is total hulyesegnek tartom mivel a szuzesseg elvesztese egy eletre szolo elmeny
2012. ápr. 24. 18:39
 14/14 anonim válasza:
El mondana nekem valaki hogy mi a szarert akkarja mindenki14 evesen at szakitani a szuzhartyajat?! De most komolyan mar senkisem tudd ep esszel gondolkozni?!
2014. aug. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!