Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy meleg srác mit tegyen?...

Egy meleg srác mit tegyen? Kérném, hogy csak az írjon aki segíteni szeretne. Azon emberek levelét akik lenézik, pocskondiázzák a melegeket, az ő válaszukat nem várnám.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én egy meleg srác vagyok és a segítségeteket szeretném kérni.

Bár tudom ,hogy itt ált. heterok vannak regisztrálva, de biztos akad aki tud segíteni.

Még nem feküdtem le eddig senkivel.

Ennek oka: hogy félek egy kicsit az első együttléttől. Hisz nálunk másképpen mennek a dolgok.

Volt egy sráccal hogy majdnem odáig jutottunk, de beparáztam , teljesen leblokkoltam, picit remegni is kezdtem. És nem lett belőle semmi

Nem tudom ennek mi az oka.

Amikor magamban elgondolkodom a dologról akkor nincs semmi gáz, még masztizni is tudok rendesen.

De ha személyesre megy a dolog parázok.

Tudna valaki segíteni, hogy hogyan tudnám ezt leküzdeni.

Mert így nehéz lesz találnom valakit akit szerethettek.


Köszi mindenkinek a választ


2009. aug. 15. 18:11
1 2 3 4 5
 1/44 anonim válasza:
82%
Feszült vagy az első együttlét miatt ez érthető szerintem az segitene ha a barátoddal tudnál erről beszélgetni . ( Ez szerintem biztosan megnyugtatna )
2009. aug. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim válasza:
12%
Próbáld meg a pinát wazze! Sok mocskos buzerátor!
2009. aug. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
79%
Bár én nemvagyok meleg, de talán úgymenne ez az egész dolog h 1 rutinosabb sráccal gyere össze és majd megmutatja mit h kell.
2009. aug. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
47%

Kérdés

Voltál már szexuális kapcsiban egy csajjal pl? Szóval már volt szexuális kapcsolatod az ellenkező nemmel?

2009. aug. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
17%
Nyugi nem kell félni, csak jól seggbe raknak.
2009. aug. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim válasza:
8%
Persze tudok segíteni. Fogj egy kézifegyvert és lassan told a csövét a szádba majd egy határozott mozdulattal húzd meg a ravaszt te féreg
2009. aug. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
ismét kérném, hogy aki nem megfelelően tud válaszolni, vagy legalábbis nem az etikettben foglaltak szerint az ne írjon ha lehet. köszi
2009. aug. 15. 18:33
 8/44 A kérdező kommentje:

nem tudom elhinni, hogy hiába írom le a bevezető mondatomban, csak akad aki ennek ellenére is ír. Bár lehet hogy az oka csak az, hogy szereti kiélni vágyait másokon.

Azoknak akik írtak segítség miatt. köszönöm

2009. aug. 15. 18:36
 9/44 A kérdező kommentje:

nem voltam lánnyal, de valószínűleg nem is fogok, bár ezt nehéz így kijelenteni előre.

Fiúval sem voltam.

A fiúkhoz jobban vonzódom

2009. aug. 15. 18:38
 10/44 anonim ***** válasza:
14%

Ha csak "jobban" vonzódsz a fiúkhoz, akkor azért valamennire a lányokhoz is? Lánnyal is kipróbálhatnád. Élveznéd:)

Ne csodálkozz ha ilyen válaszokat kapsz, nem nézik jó szemmel a bu.zikat, én sem. De nem kéne ilyen fiatalon tönkrevágnod az életedet.

L18

2009. aug. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!