Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy meleg srác mit tegyen?...

Egy meleg srác mit tegyen? Kérném, hogy csak az írjon aki segíteni szeretne. Azon emberek levelét akik lenézik, pocskondiázzák a melegeket, az ő válaszukat nem várnám.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én egy meleg srác vagyok és a segítségeteket szeretném kérni.

Bár tudom ,hogy itt ált. heterok vannak regisztrálva, de biztos akad aki tud segíteni.

Még nem feküdtem le eddig senkivel.

Ennek oka: hogy félek egy kicsit az első együttléttől. Hisz nálunk másképpen mennek a dolgok.

Volt egy sráccal hogy majdnem odáig jutottunk, de beparáztam , teljesen leblokkoltam, picit remegni is kezdtem. És nem lett belőle semmi

Nem tudom ennek mi az oka.

Amikor magamban elgondolkodom a dologról akkor nincs semmi gáz, még masztizni is tudok rendesen.

De ha személyesre megy a dolog parázok.

Tudna valaki segíteni, hogy hogyan tudnám ezt leküzdeni.

Mert így nehéz lesz találnom valakit akit szerethettek.


Köszi mindenkinek a választ


2009. aug. 15. 18:11
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
91%

Jah igen! Még egy kiegészítés, a sok IQ bajnoknak!

Az hogy valaki meleg-e vagy sem, azt nem ő dönti el. Ez az anya Y kromoszómájánál dől el. Ott van kódolva. Szóval csak állítsátok le magatokat.

2009. aug. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
3%

kedves utolsó 3, az általad írt listán a 4. vagyok (nem kéne ilyen fiatalon tönkrevágnod az életedet) és módosítottam már, nem a b.uzikat utálom hanem a viselkedésüket. Ez talán nem rasszizmus!

És a puncis dologgal kapcsolatban csak annyi, hogy igen én is fiúval csinálom, csakhogy én lány vagyok:P És hogy melegnek születik az ember? Ezt most se hiszem, óriási hülyeség, de még ha így is lenne, a nem természetes vágyak ellen lehet ám küzdeni. Bár feltételezem te ezt természetes vágynak tartod, pedig nem az.

Na mindegy kár tovább szaporítani a szót, sem téged, sem a kérdezőt meggyőzni nem lehet, ez biztos. Sajnos. Kár értetek.

2009. aug. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
90%
Figyelj,én ugyan egy hetero srác vagyok de szerintem neked ugyanaz a problémád mintha lánnyal lenne az első:feszült vagy ideges,tapasztalatlan....mindenkinél így van ez.Élőben kicsit más minden,majd az első sikeres együttlét után nem fogsz annyira parázni.A sikerélmények hozzák meg az önbizalmat....nyugi.És az őszinteség nagyon fontos...
2009. aug. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
7%

figyi 01:19esnél milyen reklám van: "Nagy a hőség lakásában?"

hmmm...azt meghiszem.

2009. aug. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
92%
Hát nemtudom. Lehet szerinted nem természetes. Képzeld el mennyire tarthatták azt természetesnek mikor egy nő meg egy pasi először szexelt. Valszeg a többi ősember nem tartotta természetesnek. Ha nemhiszed h ez születéstől kezdve van, akkor nézz utána a szakirodalomban. És miért kéne küzdeni? Az a fontos hogy ő jólérezze magát, és elégedett legyen az életével. Itt semmi gond nemlenne ha az emberek nem lennének ennyire intoleránsak. Elkéne fogadni, hisz mi is ugyanúgy érzünk. Ugyanúgy vannak szüleink, barátaink. Ugyanúgy tudunk szeretni, és gyűlölni. Ugyanúgy vagyunk boldogok és szomoruak, mint a heterok.
2009. aug. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
Jó, nem akartalak megbántani, ne haragudj.
2009. aug. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
19.05, küldhetnék egy privit? Hetero lány vagyok úgyhogy gondoltam előbb itt megkérdezem:)Csak lenne hozzád pár kérdésem.
2009. aug. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
19,05vagyok. persze:D várom üzid!
2009. aug. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim válasza:
96%
Nos én már irtam egyszer valahol az elején 23 éves hetero lány vagyok! Nos most újra idetévedtem és mit ne mondjak igencsak lepirult az arcom egy-egy hozzászólástól! 1. A fiatalember válaszokat szeretne és nem szidást! 2. Akik, így szitkozódnak meg egyebek mégis mennyivel tartják magukat jobbnak? 3. A szitkozódóknak van esetleg homoszexuális ismerőse, hogy így tudják mi a dörgés? Persze fújni könnyebb, mint segíteni de ezért igazán felesleges verni a klaviatúrát. Szerintem! Egyébként is úgy gondolom feleleges boncolgatni miért az aki, egyszerüen meleg és kész! Ez nem a mai kor találmánya volt ez már Rómában, Egyiptomban! A sok buta guglizzon rá azt' neki is megmutatja a net, ahogy nekem! Egyébként az egyik előttem szóló írta, hogy az anya Y krómószómája dönti el! Nos ha emlékeim nem csalnak az lehetetlen mivel az anyának kettő db. X kromoszómája van! De mindegyj is. Amúgy meg hozzáteszem, hogy nem értem azokat akik bántják őket! Mégis honnan tudják, hogy a szomszéd fiú a nagybácsi az unokatesó nem- e meleg? Ugyanolyan ember, alapjaiban nem különbözik! Én sem tudtam az egyik barátomról míg el nem mondta, pedig nem 2 napja ismerem, kb. 20 éve! Na puff! Meg különben is ahogy ők nem tartanak gyertyát egy hetero pár mellett, ugyanúgy mi sem. Képzelődni meg nem kell! Ja és kedves kérdező, ha gondolod találtam egy oldalt ahol nagyon szépen elmondanak mindent, bár nem kifejezetten a melegek számára de a lényeg ugyan az! Ha még aktuális a dolog akkor küldöm a linket akár privátban is! A tudatlanokkal meg ne törődj!
2009. aug. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
Igen. Igaz. Elnézést a genetikai tévedésért. Az anya egyik X kromoszómája dönti el. Bocsi, a biosz nem az erősségem, meg ha jól emléxem elég későn írtam. Tényleg bocsi, de a lényeg ugyanaz marad:)
2009. aug. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!