Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy meleg srác mit tegyen?...

Egy meleg srác mit tegyen? Kérném, hogy csak az írjon aki segíteni szeretne. Azon emberek levelét akik lenézik, pocskondiázzák a melegeket, az ő válaszukat nem várnám.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én egy meleg srác vagyok és a segítségeteket szeretném kérni.

Bár tudom ,hogy itt ált. heterok vannak regisztrálva, de biztos akad aki tud segíteni.

Még nem feküdtem le eddig senkivel.

Ennek oka: hogy félek egy kicsit az első együttléttől. Hisz nálunk másképpen mennek a dolgok.

Volt egy sráccal hogy majdnem odáig jutottunk, de beparáztam , teljesen leblokkoltam, picit remegni is kezdtem. És nem lett belőle semmi

Nem tudom ennek mi az oka.

Amikor magamban elgondolkodom a dologról akkor nincs semmi gáz, még masztizni is tudok rendesen.

De ha személyesre megy a dolog parázok.

Tudna valaki segíteni, hogy hogyan tudnám ezt leküzdeni.

Mert így nehéz lesz találnom valakit akit szerethettek.


Köszi mindenkinek a választ


2009. aug. 15. 18:11
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
89%

elnézést, nem tudok neked segíteni, csak egy dolog merült fel bennem: aki csak ilyen szemét modorban tud írni, az egyáltalán minek ír ide?? gusztustalan a sok bunkó válasz.

ne törődj az ilyen válaszokkal, nekem semmi bajom a melegekkel.

üdv: egy hetero lány.

2009. aug. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim válasza:
53%
Szia! Ha szeretnél "jobb" körülmények közt beszélni írj privátba!
2009. aug. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
90%
a hülyéknek! ti már voltatok fiuval? nem és mért mert undorottok valszeg ő is undorodik a lányoktól. ennyi, nem ő tehet erről, így született . az állatok között is vannak melegek! sztem ha majd találsz egy barátot akiben 100%ig megbízol és szereted akkor majd könnyen fog menni.
2009. aug. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
65%
előző vok 14éves hetero Fiú
2009. aug. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
87%

Szia.

Én nem vagyok meleg, de annyiban talán tudok segiteni, ha elmesélem az én helyzetem. Barátom szerette volna kipróbálni az anális szexet. Sokszor próbáltuk és nem ment. Egyszer kipróbáltam h nem gondolok semmire és nem izgulok emiatt. Feküdtem az ágyon ő lekezdett simogatni csókolgatni mindenhol, ez mégjobban segitett ellazulni, és 100%ig bíztam benne, és így egyszer sikerült betenni. Lényeg h lazulj, ő segitsen neked, és bíz benne. Remélem segitettem:) 16/L

2009. aug. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
88%

Én is hetero lány vagyok, és három dolog jutott hirtelen eszembe. Az első alkalom előtt anno én is nagyon stresszeltem, pl. ilyeneken hogy meglátja a narancsbőröm, stb. Na ezeket próbáld meg elfelejteni, mármint azt, hogy valamiért nem talál vonzónak. Meg minden más gondodat is, olyankor csak te meg ő legyetek a világon. Ha nem vagy teljesen, 100%ig biztos benne, hogy te melyik nemhez vonzódsz, akkor lehet, hogy valóban ki kéne próbálni lányokkal is, csak hogy tudd mi jön be neked. És végül, az én barim is nagyon ki akarta próbálni az anális szexet, én meg eléggé ódzkodtam tőle, igazából nem is jött rendesen össze, mert én nem tudtam ellazulni. DE...ő türelmes volt, beindított, rengeteg csók, simogatás, stb., először az ujjával, aztán jött volna...ami végülis nem ment. Ha nem megy, ne éld meg kudarcként, majd sikerül legközelebb.

És még egy "így nehéz lesz találnom valakit akit szerethettek"...találsz valakit akit szeretsz, és ez fogja remélhetőleg magával hozni a jó szexet. Nem attól leszel képes szeretni, hogy ász vagy az ágyban.

A köpködőknek meg annyit üzenek, kiváncsi vagyok mi lenne a véleményük, ha ők születtek volna homoszexuálisnak...akkor is beteg dolog lenne? Aki meleg, annak hiába ajánlgatjátok, hogy szedjen fel egy csajt, mint ahogy nektek is hiába mondanák, hogy menj, szexelj egy saját nembeliddel...komolyan nem értem ezen mit olyan nehéz felfogni..nem vagyunk egyformák, és ez így van jól.

2009. aug. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
9%

Akkora hülyeségeket írnak itt némelyek...hogy az ember homoszexuálisan születik...ilyen nincs. Senki nem születik annak. Az élet során alakul ki némelyekben, sajnos.

Egyébként az, hogy VONZÓDSZ a saját nemedhez, nem jelenti hogy az vagy.

És nem hiába ajánlgatják itt pasik közül többen hogy próbáld ki lánnyal. A sok okos meg lepontozza őket. Pedig ennyi pasi nem tévedhet:)

L18(hetero)

2009. aug. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim válasza:
87%
A homoszexualitás igenis vele született dolog, mielőtt bármit is írsz, kérlek nézz utána jobban. A legújabb kutatások szerint összefüggésben van azzal, hogyha az anya stresszes a terhesség alatt. Egyébként meg, teljesen hülyeség azt tanácsolni, hogy próbálja ki az ellentétes nemmel, mert ez ugyanaz, mintha neked azt mondanák, próbáld ki az azonos neművel.
2009. aug. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
94%

Nah! Először is reagálnék néhány válaszolónk, majd a kérdezőnek!

1.- 18:18 - Mi az h "mocskos buzerátorok"? hogy képzeled hogy ilyeneket mondasz? Azért mert a hetero férfiak többsége elítéli a melegeket? És akkor a leszbikusokat miért nem? Mert szeretitek nézni ahogy két csaj szexel? Ugyenmár. Mocskos egy társadalmat alakítottatok ki.

2.- 18:25 - Mi az hogy seggbekúrnak? gondolkodj már! Mondta ő az egy szóval is hogy passziv? Lehet hogy ő aktiv fél.

3. - 18:26 - Te keress egy fegyvert és mikor a szádban van akkor te húzd meg! Nyomi Rasszista!

4. - 18:52 - Mi az hogy tönkrevágja az életét? Azért mert a saját neméhez vonzódik? Attól még ugyan olyan ember. Iletve nem. Értékesebb mint ti, akik ilyen rasszista megnyílvánulásokat írtok ide.

5. - 19:32 - Fogaskerék? Ez jó. Próbáld ki! Biztos élveznéd. Esetleg a hatalmas IQ-dal azt hogy forró olajba mártod azt a nemes szerved. Gusztustalan vagy.

6. - Seprű és hasonlók? Tudod h hova menj..

------------------------------------------

Nah és akkor most kedves válaszoló!

Természetes hogy tartasz ettől a dologtól. Mindenki fél az első szexuális együttléttől. Ezzel nincs semmi baj. Ha találsz magadnak egy olyan srácot akivel kölcsönösen szeretitek egymást, akkor könyebb lesz. Nem kell feltétlenül h tapasztaltabb legyen. Az érzelem a fontos:)

Én is féltem nagyon az elsőtől, de aztán megnyugodtam, mert tudtam hogy semmi gond nem lehet belőle mert ha nem sikerül akkor sincs semmi gond.:)

Egyszónak is száz a vége. Nyugi, keresgélj olyan srácot akivel egymásba szerettek és akkor majd ön magától:)

-----------------------------------------

A bunkó, intoleráns, rasszista válaszolókkal meg ne foglalkozz. Megérdemelnék, hogy egy baltával vágják le nekik. Nézzenek tükörbe és csak azután beszéljenek. Illetve az után se!!

----------

Egy 18éves meleg fiú

(Ha van vmi kérdésed, vagy bármiben tudok segíteni, írj e-mailt!)

2009. aug. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
83%
Jah még annyit, hogy írta valaki h honnét tudod h nem élveznéd a puncit! Kérdezném. Te honnét tudod hogy nem élveznéd ha egy sráccal lennél? Próóbáltad? Akkor meg ne beszélj!!!!!!!
2009. aug. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!