Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy meleg srác mit tegyen?...

Egy meleg srác mit tegyen? Kérném, hogy csak az írjon aki segíteni szeretne. Azon emberek levelét akik lenézik, pocskondiázzák a melegeket, az ő válaszukat nem várnám.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én egy meleg srác vagyok és a segítségeteket szeretném kérni.

Bár tudom ,hogy itt ált. heterok vannak regisztrálva, de biztos akad aki tud segíteni.

Még nem feküdtem le eddig senkivel.

Ennek oka: hogy félek egy kicsit az első együttléttől. Hisz nálunk másképpen mennek a dolgok.

Volt egy sráccal hogy majdnem odáig jutottunk, de beparáztam , teljesen leblokkoltam, picit remegni is kezdtem. És nem lett belőle semmi

Nem tudom ennek mi az oka.

Amikor magamban elgondolkodom a dologról akkor nincs semmi gáz, még masztizni is tudok rendesen.

De ha személyesre megy a dolog parázok.

Tudna valaki segíteni, hogy hogyan tudnám ezt leküzdeni.

Mert így nehéz lesz találnom valakit akit szerethettek.


Köszi mindenkinek a választ


2009. aug. 15. 18:11
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
95%

Szia,

én heteró lány vagyok, de talán tudom, mi a gondod. Az első együttléttől én is féltem, egy lánynak sem olyan egyértelmű. Mi lenne, ha nem rögtön a behatolással kezdenétek, hanem sok-sok-sok orális, aztán a kezetekkel izgatjátok egymást stb. Ha jól tudom, az anális egyébként sem "állandó kellék" még egy meleg pár esetében sem, mert elég sok idő kell ahhoz, hogy valaki ott ellazuljon, mert persze néha síkosító, és MINDENKÉPPEN óvszer. Konkrét tanácsot nem tudok sajnos adni, mert mi nem szoktunk "analizálni" :), de remélem, hogy ennyi is segített.

28/N

2009. aug. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim válasza:
8%
Ajánlom a fogaskereket. Be fogja szépen kapni és hidd el nem fogsz többet ezen parázni! 19 éves homo meg nincs!
2009. aug. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
94%

először szerintem találj valakit, akit szeretsz, és akkor már egyszerűbb lesz, nem?


akik meg lenéznek azokkal ne foglalkozz.azt hiszik hogy ők tökéletesek, de Te tuti sokkal értékesebb ember vagy...

2009. aug. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim válasza:
95%

több oka is lehet!

1. feszült vagy (beszélgess vele többet, ismerd meg jobban, főleg érzelmii szinten


2. akivel voltál mégsem vonzott téged annyira mint hitted (keress vki mást)

3. taudatalan nem vagy biztos a nemi identitásodban (probáld meg egy lányal, lehet h csak összezavarodtál vmiért)

4. most hirtelen nem jut eszembe több


bocsi ha nem tudtam segiteni, nem vagyok meleg, csak szerintem ezek a lehetséges okok


az elötem és válaszolóknak meg annyit h nemtom miért kell B*szogatni h meleg vki...inkább örüljetek h nagyobb választék marad nők terén!!! akkor van miért rinyálnotok ha jol megtöcskölnek hátulrol erőszakkal! de ha még csak mondja neked h tetszel neki, de megtartja a tisztestávolétet és tiszteletben tartja a te nemi identitásod addig szavatok nem lehet!


21/F (hetero)

2009. aug. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim válasza:
14%
Nyugi, manapság akárhová mész találsz társat magadnak. Parlament, SZIGET fesztivál, média, stb. Szerintem próbálkozz a seprűvel, zászlórúddal, traktorral, hátha ezektől észbe kapsz.
2009. aug. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim válasza:
19%

1 jobb ha hozászoksz, hogy a társadalom kiveti magából a homokosokat.

2 próbáld ki csajjal is, hátha egy normális lánnyal megy:)

Én megtettem, és soha nem bánom meg, hihetetlen felszabadult érzés, és nem kell attol félned mikor rúgnak ki emkiatt vagy aláznak meg az életben. Csak ajánlani tudom hátha sikerül:)

2009. aug. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim válasza:
94%
Nos én lány vagyok, azért remélem tudok segíteni, nagyon igyekszem! Bár igazából nem derül ki a kérdésből de gondolom te lennél az akibe behatolnak! Ha nem kérlek kommentben jelezd! Mi a párommal szeretkezünk análisan is és igen elsőre ijesztő, kellemetlen meg minden de bele lehet jönni! Először is kell egy türelmes partner aki odafigyel rád kellőképp--> ez a legfontosabb! Óvszer, sok sikosító! Próbálj meg ellazulni és az azt a kis izmot is ellazítani! Nem lesz könnyű! Nekem oldaltfekve megy a legjobban-->tipp Ne csüggedj ha nem megy elsőre! Az anális szexbe is vannak más utak pl. ujjazás és ezt ajánlanám is a nagyobb dolgok előtt az izom tágítására, lazítására! Remélem segítettem, és a sok bunkóval ne törődj! Az én egyik legjobb barátom is meleg és imádom a csávót!! Ja és szurkolok! 23/L
2009. aug. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim válasza:
94%

Teljesen természetes, hogy félsz, sztem a heterók is ugyanúgy félnek az első alkalomnál. Én is meleg vagyok, idáig 1x volt egy komolyabb szexuális élményem, de meg is bántam, mert nem éreztem semmit a partnerem iránt.

Nem kell aggódnod, el fog múlni a félelem.

(még egy javaslat: ha megfelelően csináljátok az előjátékot, talán sikerülhet olyannyira beindulnotok, hogy megfeledkezz a félelmeidről)


egy 19éves meleg srác

2009. aug. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim válasza:
94%

szerintem is az az egyik legfontosabb dolog, hogy azért érzelmileg is kötődj a partnerhez, mert ez sokat segíthet abban, hogy ellazulj, megnyugodj, elengedd magad és ne izgulj.


de persze a legfontosabb a testi vonzalom. ne egyből vágjatok bele a közepébe, hanem először pettingeljetek. orális szex, kis nyalakodás itt, egy pici hátul...lehet, hogy furin hangzik, de ez segít ellazulni és ezt te is élvezni fogod, aztán persze fokozatosan az ujjaival kellene próbálkoznia és majd miután kellőképp ellazultál utána próbálkozni a rendes anállal... : ) drukkolok : )


17/L (heteró)

2009. aug. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
4%
Honna a francból tudod hogy a punci nem ízlene jobban ha még nem próbáltál abszolút semmit se?! Mondjuk amilyen számító 2színű pics_ák nőnek manapság azon se csodálkoznék ha heterók döntenék el tömegesen, hogy inkább meleg leszek ezután...
2009. aug. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!