Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefekudjek vele? (bovebben lent)

Lefekudjek vele? (bovebben lent)

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, ő 17, kb 2 honapja vagyunk egyutt, nagyon szeretem, megbízok benne, és ilyet még sose éreztem senki iránt :) nem szeretném hogy minden ribancnak lehordjatok most, de a 2 honap alatt volt petting, és majdnem megtortént a szex is, csak mondta h ha még nem szeretném elveszíteni a szuzességemet akkor várhatunk...de szeretném..csak az a baj, hogy ha arra gondolok h egy ido után szakítunk és én pedig ennyi évessen már nem vagyok szuz...tényleg szeretem, és teljessen megbízok benne, kérlek normális válaszokat adjatok, hogy szerintetek meg tegyem-e, vagy késobb meg fogom-e bánni :) koszonom :)

2013. máj. 6. 15:17
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%
túl fiatal vagy még ne kapkodd el ennek nem szabad muszályból megtörténnie a fiú 17 éves te 14 van idő bőven először alaposan ismerjétek meg egymást és ha tényleg igazán szeret akkor vár rád amíg neked te tényleg szeretnéd mert az írásodból látszik hogy még nem vagy rá felkészülve és félsz. várj még vele!!!!!!!!!
2013. máj. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
55%
Ne hagyd hogy más döntsön helyetted. Mérlegelj és dönts!
2013. máj. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!