Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 30-on felüli férfi vagyok,...

30-on felüli férfi vagyok, még nem feküdtem le senkivel. Nemrég egy lány magától felajánlotta, de nem mentem bele, több ok miatt. A legtöbben bolondnak gondolnak, ugye?

Figyelt kérdés

Nem lehetett akkor még tudni, hosszútávon fog-e működni a kapcsolat, ezért sem akartam csak úgy kipróbálni valakivel. Ha kipróbálom, nem hiszem, hogy akkora dolog, hogy most eldicsekedhetnék vele, igen, én is túlestem rajta, és nem hiszem, hogy annyival boldogabb lennék most. Nem hinném, hogy ettől függ a boldogság, hogy valakinek ez megvolt-e már vagy sem.

Huszonéves koromban is felvetette egy lány, abba sem mentem bele, mert az se ígérkezett volna hosszútávú kapcsolatnak, ráadásul annak a lánynak valami más alakuló kapcsolata is volt.

Miért olyan fontos sokaknak, hogy elveszítsék? Akkor már nem inkább egy kapcsolat lenne jobb?

Ha az ember kipróbálja, annyival jobban fogja kívánni is, és ha nincs kivel, annál rosszabb.


2013. szept. 30. 22:48
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
60%

"Mindenki saját magát minősíti a válaszával."

Miért? A kérdésével nem? Egy normális 30 éven felüli férfinek nincs ilyen baja, mint neked, ráadásul nem is egy ilyen oldalon osztja meg a baját, hanem a pszichológusnál.

2013. szept. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

"Mi értelme a kérésednek?Meg tudod magyarázni mi a fittyfenét akarsz megtudni?"

"A legtöbben bolondnak gondolnak, ugye?"


"Te beszélsz intelligenciáról kérdező?"

Az intelligenciával kapcsolatban, azért megkérdőjeleznem, a "zsíroskenyeres" és az "orvosos" válaszoló értelmi szintjét. De látom, mások is lepontozták őket.

2013. szept. 30. 23:00
 13/30 A kérdező kommentje:

"Egy normális 30 éven felüli férfinek nincs ilyen baja, mint neked, ráadásul nem is egy ilyen oldalon osztja meg a baját, hanem a pszichológusnál."

Egy szóval nem mondtam, hogy bajom van. Csak Te értetted ezt bele a kérdésembe. Én a véleményekre lettem volna kíváncsi. Nem az volt a kérdés, hogy "mi a baj velem", hanem hogy "a legtöbben bolondnak gondolnak-e".

2013. szept. 30. 23:02
 14/30 anonim ***** válasza:
15%
Gratulálunk hogy tudsz számolni de még mindig nem tudod megmagyarázni hogy mit szeretnél megtudni?
2013. szept. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
11%

Mit vártál? Erre a kérdésre nem lehet normális választ írni.

Valami bajod tuti van, hogy 30 évesen nem volt még senkid.

2013. szept. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Misztifikálod a dolgot, túl nagy jelentőséget tulajdonítasz a kapcsolatnak is, meg a szexnek is. Pont emiatt van benned gát, ami miatt ott vagy most, ahol.


Bemásolok ide neked egy szöveget. Ne ijedj meg, nem egy olyan becsapós-hülyének nézős PUA könyvből van. Érdemes levonni a tanulságot, és eszerint cselekedni.


Amikor 29 évesen elvesztettem, akkor döbbentem rá, hogy mennyire igaz, amit ír.


http: [...] //paste [...] bin.com/ [...] 0DNqj8f5


Rakd össze a linket.

2013. szept. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
91%

Nem ettem még tortát, de a torta nem nagy dolog. Bolond vagyok hogy nem ettem még tortát pedig meg is kínáltak?


Nem lehetett akkor még tudni, hosszútávon fog-e ízleni a torta, ezért sem akartam csak úgy kipróbálni. Ha kipróbálom, nem hiszem, hogy akkora dolog, hogy most eldicsekedhetnék vele, igen, én is ettem már, és nem hiszem, hogy annyival boldogabb lennék most. Nem hinném, hogy ettől függ a boldogság, hogy valakinek ez megvolt-e már vagy sem.

Huszonéves koromban is megkínáltak, abba sem mentem bele, mert az se ígérkezett volna szép, méretes tortának, ráadásul másnak is kínálgatták a tortát!!!

Miért olyan fontos sokaknak, hogy tortát egyenek? Akkor már nem inkább egy egész cukrászda lenne jobb?

Ha az ember kipróbálja, annyival jobban fogja kívánni is, és ha nincs, annál rosszabb.

2013. szept. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem impotens vagy.
2013. szept. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
62%
én nem gondollak bolondnak, én ugy gondolom h te az igazira vársz , akivel megoszhatod ezt a dolgott ,reméljuk meg találod sok sikert :)
2013. szept. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
47%
Nőként állítom, hogy nem vagy normális.
2013. okt. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!