Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 30-on felüli férfi vagyok,...

30-on felüli férfi vagyok, még nem feküdtem le senkivel. Nemrég egy lány magától felajánlotta, de nem mentem bele, több ok miatt. A legtöbben bolondnak gondolnak, ugye?

Figyelt kérdés

Nem lehetett akkor még tudni, hosszútávon fog-e működni a kapcsolat, ezért sem akartam csak úgy kipróbálni valakivel. Ha kipróbálom, nem hiszem, hogy akkora dolog, hogy most eldicsekedhetnék vele, igen, én is túlestem rajta, és nem hiszem, hogy annyival boldogabb lennék most. Nem hinném, hogy ettől függ a boldogság, hogy valakinek ez megvolt-e már vagy sem.

Huszonéves koromban is felvetette egy lány, abba sem mentem bele, mert az se ígérkezett volna hosszútávú kapcsolatnak, ráadásul annak a lánynak valami más alakuló kapcsolata is volt.

Miért olyan fontos sokaknak, hogy elveszítsék? Akkor már nem inkább egy kapcsolat lenne jobb?

Ha az ember kipróbálja, annyival jobban fogja kívánni is, és ha nincs kivel, annál rosszabb.


2013. szept. 30. 22:48
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
10%
Figyelem!! Én rájöttem mi a bajod!! Búúúza vagy komám, gondolom ha egy fiú mondaná hogy lefekszik veled annak azonnal igent mondanál.
2013. okt. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Na hát én sem értem pontosan mire vagy kíváncsi, szerintem kezdesz betojni, hogy elbaszott a taktikád, és nem értem meg várni.. na de ez a te dolgod, én válaszoló vagyok, tehát válaszolnom kell.

Lássuk csak hány kérdő mondat van.


"A legtöbben bolondnak gondolnak, ugye?"

Ha nem is bolondnak, de szerintem furcsának tartanak a legtöbben.

"Miért olyan fontos sokaknak, hogy elveszítsék?"

Szerintem nem azért veszítik el a legtöbben, mert fontos nekik, hanem mert kíváncsiak, és kanosak. És a többiektől azt hallották, hogy dugni jó.

"Akkor már nem inkább egy kapcsolat lenne jobb?"

Hát ezt meg mindenki döntse el maga, hogy neki mi a jó. Szerintem nagyon eltérő, hogy kinek-mi az.

2013. okt. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 Lina93 ***** válasza:
60%

Szerintem meg szép dolog a várakozás, csak tényleg figyelj oda, hogy kinek tartogatod, bár jöhet akármilyen normális nő, ha egyszer becsúszik valamilyen baki.

Ebben sosem lehetünk biztosak, csak reménykedünk.

Sok szerencsét! És remélem tényleg olyat találsz majd, aki megérdemli.

2013. okt. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Király vagy!
2013. okt. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
92%
26/F vagyok, sosem volt kapcsolatom, szűz vagyok. Ha bolondnak nem is tartalak, de van egy olyan érzésem, hogy ezt a gondolkodásmódodat még meg fogod bánni. Nekem nem volt lehetőségem, senki sem akart tőlem sem rövid sem hosszútávon kapcsolatot, azért vagyok most így. Nem azért mert tudatosan elutasítottam bárkit. "Nem lehetett akkor még tudni, hosszútávon fog-e működni a kapcsolat," Szerintem ezt sohasem lehet tudni. Honnan tudhatnád meddig tart? Lehet hogy 2 hét lehet 2 hónap 2 év 20év... bármi előfordulhat. Ismerek olyat aki 4év után szakított úgy, hogy közben nem volt szex. 4évet "vesztegetett" a lányra mert azt hitte ő az igazi aztán szűzen maradt és ott van ahol a part szakad. Én nem szeretnék így (sem) járni. Én úgy gondolom hogy ha jönne egy lány akiben kicsit is bízom, ismerem valamennyire... és lehetőségem lenne... hát naná hogy szexelnék ahogy és amennyit csak bírok vele :D Ez egy lehetőség volt neked, sőt nem is egy. A lehetőségeket nem célszerű elszalasztani, sosem tudhatod lesz e egyáltalán következő lehetőséged. Meg kell ragadni és élvezni amíg tart, mert egyszer élünk, múlandók vagyunk. Az időnk fogy, és nem tudom hogy vagy vele de én végre szép emlékeket is szeretnék. :) Persze én is tartós kapcsolatot szeretnék elsősorban, de most ha lenne lehetőségem ilyesmire..... valószínű belemennék. Hisz nem csalok meg vele senkit vagy ilyesmi... senkim sincs, úgy meg esély lenne hogy legyen. Na remélem értitek kb mit akarok mondani.
2013. okt. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 Noydra ***** válasza:
Ez az oldal mindig tud ostobább embert mutatni az előzőknél...
2013. okt. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

"Szerintem meg szép dolog a várakozás, csak tényleg figyelj oda, hogy kinek tartogatod, bár jöhet akármilyen normális nő, ha egyszer becsúszik valamilyen baki. "

Egek! Szép dolog a várakozás 12-13 éves kortól áll a f...sz mint a cövek, és elég kiborító 18-ig is várni!!


20 körül már mindenki becsavarodik. 30 éven túl meg már életed kb. fele dugásán túl kellett volna esned kérdező!!!


Mindenki úgy b....ssza el a saját életét ahogy akarja, csak ne botránkoztasson már meg senkit az ökör életvitelével!

2013. okt. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 Lina93 ***** válasza:

# 27


Neked lehet, hogy kiábrándító, de amint látod, a kérdezőnek nem.

2013. okt. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Te már el se kezdd.
2013. dec. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

Szerintem nincs azzal probléma, ha valaki nem megy ágyba csak úgy egy olyan kapcsolatban, ami még kérdéses, mennyire lesz hosszú távú. Más kérdés, hogy szerencsésebb jóval hamarabb megtalálni a komoly kapcsolatot. De aki ilyeneket ír, mint pl. hogy már sok lányon végig kellett volna mennem, remélem, sok abortuszon átment, sokat aggódott, hogy úristen, most terhes lehet-e, és remélem, sok fertőzést is összeszedett.


Egyébként olyan oldala is van a dolognak, hogy a petting már eléggé erős kötődést vált ki, ezt tapasztaltam sajnos. Ha még le is feküdtem volna a lánnyal, szerintem most ezerszer jobban szenvednék, hogy nem lehetek vele.


De a válaszolók többsége ezekre a valóban létező problémákra, amik a szüzesség elvesztésével járnak, semmit nem reagált, pedig nem megoldás, hogy ami nem tetszik, azt a szőnyeg alá söpörjük, mert a trendi mást diktál.


Az meg megint egy másik dolog, hogy a lányok még inkább kötődni fognak ahhoz, akivel elvesztették, de erről az emberek 80%-a nem tud, és tudatlanságában írja ide azokat, amiket.

2013. dec. 27. 14:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!