Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek nagyon ciki ha...

Szerintetek nagyon ciki ha 19-évesen még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
2015. febr. 17. 19:24
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés kérdező.... :)
2015. febr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
Szerintem és a barátaim nagy része szerint nem ciki, sőt a szüzeket szerintem jobban tisztelik mint a rib*ancokat akiket bárki megkaphat. De sajnos azt tapasztalom hogy ha egy fíú szűz az már ciki :D 17/F
2015. febr. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Hachiko97 válasza:

Kedves kérdező!

Ez nem szégyelni való dolog...amint már előttem is páran megírták inkább tiszteletre méltó!

A válasz arra hogy miért vágják fojton a fejedhez?

-Mert tudják , hogy ők elrontottàk és nem azzal feküdtek pe epsőként akit igazán szerettek...

-Mert a mai társadalomban átlagossan 15-éves korukban elvesztik a szuzességüket (R*bancok)

2015. febr. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
Szia szerintem nem én 24 ig az voltam.lány voltam
2015. febr. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
NEM!
2015. febr. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Johnny_5 válasza:

Szia!

Az szerintem "cikibb" hogy a csorda(társadalom)elvárása szerint mérlegelnek egy ilyen horderejű dolgot, mint az első szexuális együttlét. Az, hogy egy lány kinek, hogy , és mikor adja oda magát először egy férfinak. Ha te még nem érzed elérkezettnek, akkor egy másodpercig se törődj azzal, hogy a társadalom szemébe mi ciki, vagy mi nem! Amikor megteszed, csak azért hogy ne legyél "ciki" , de után megbánod, és egy "kilyukasztott jegynek" érzed magad, nem lesz ott a társadalom, akinek meg akartál felelni, hogy ápolja majd a lelkedet. Saját magadat fogod leértékelni a saját szemedbe. Rengeteg kultúrába,(a miénkbe sajnos egyre ritkábban) egy nő értéke (természetesen nem az egyetlen)a szüzessége. Az hogy tisztán, szüzen áll az oltár elé, felbecsülhetetlenné teszi a nőiességét. Ezt nagyjából úgy képzeld el, mint ha a fürdőszobába van egy hófehér, tiszta törölköző, mellette meg egy koszos, többször használt. Te döntsd el melyik szeretnél lenni, ne a társadalom, és a "cikiség"! Szia!

2015. febr. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
Szerintem ha fiu vagy kicsit ciki mar ha lany akkor nem
2015. febr. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
Egyáltalán nem ciki. Az a lényeg, hogy akkor veszítsd el, ha úgyérzed fel vagy rá készülve. Ha felkészületlenül vágsz bele az nem lesz jó senkinek.
2015. febr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Arobi ***** válasza:
56%

Nem. Még . De 29 évesen már betegség . Ha az igazira vársz,neki tartod,akkor megöregszel is,lehet még szűz leszel ! Az életben nincs tökéletes,ez a valóság,nem könyv,film. Persze ne dobd oda akárkinek,de ez feltételezem,nem is menne. Legyen aranyos,kedves,helyes,és érezz vonzódást hozzá. Ha ez megvan,ne várj fölöslegesen éveket. Csak megfosztod magad a széptől,a kiegyensúlyozottságtól. S ha majd eljön a majdnem igazi,akkor legalább már nem leszel béna. Bocsi . De érted ?


Hali Arobi

2015. febr. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 id. Géber Péter válasza:
Az a ciki, ha nem vagy az!
2015. febr. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!