Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek nagyon ciki ha...

Szerintetek nagyon ciki ha 19-évesen még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
2015. febr. 17. 19:24
1 2 3
 21/23 anonim válasza:

Tetszett elég sok dolog a 13. és a 16. válaszokban:)

Kedves tiszteletre méltó kérdező!

Amiért felmerült benned a kérdés, az egy hibádnak köszönhető következmény. Mivel elmondtad a cikiző társaságnak. Ehhez a dolgodhoz senkinek semmi köze! Ezután vedd tabunak. De amit leszűrhetsz belőle, hogy ők Neked nem barátok. Inkább tisztelniük kellene ezért, hogy Te nem dobod oda magad akárkinek, ezért kiegyensúlyozott komoly ember vagy, célokkal.

Találd meg az igazit:) Sok szerencsét!

Ja, és ne higyj el mindent, elvégre én is hazudhatok.

Legfőképpen ne hagyd magad magad cikizni. egyik megoldása, hogy őrizd meg a titkaidat. Benned mélyen úgyis megvannak a válaszok, hallgass az óvaintő belső sugallatra, ha nem is érted még a miérteket.

Egyébként és legfőképpen nem mellékesen egy kisebb regényt tudok írni, hogy mennyire nem ciki, sőt! mennyi minden, csak jó szól mellette!

2015. febr. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
Csak akkor ciki, ha már férjhez mentél...
2015. febr. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Riku-chan válasza:
szerintem eggyáltalán nem ciki... én is 19 éves vagyok és még én is szűz
2015. febr. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!