Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az a gyanúm hogy a pasim...

Az a gyanúm hogy a pasim hazudott nekem a szüzességem elvesztését illetően, szerintetek igaza van?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt voltam legelőszőr együtt a barátommal. Igazából nem akartam még mert 16 évesen még korainak tartottam. Aztán a pasim mondta h ne aggódjak amiatt mert van egy póz (ha a lábamat a nyakába rakom) aminél nem vesztem el teljességgel a szüzességemet és kotont sem kell használnunk mert 100%ig bizonyítva van hogy ebben a pózban nem lehetek terhes. Én mégis félek. Kétszer élvezett belém és amikor belémhatolt véreztem is. Most akkor ugye szűz vagyok még? Terhesség szóbajöhet? :S
2010. júl. 7. 18:49
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/130 anonim ***** válasza:
100%
Talán az is benne lehetne a sztoriban, hogy "a korombelieknél sokkal érettebb vagyok", mert ugye melyik 16 éves nem érettebb a többikorabelinél:)
2010. dec. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/130 anonim válasza:
100%
Te most teszed magad vagy tényleg ennyire naiv vagy?S a pasi végig tutda ezt mondani póker arcal,röhögés nélkül?Hát ez Oscar-díjat érdemel!
2010. dec. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/130 anonim ***** válasza:
100%
van egy póz, amiben tuti nem esel teherbe: 69
2010. dec. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/130 anonim válasza:
89%

Basszuska!!!!!!! Ez igaz??????

Az agyamat eldobom.... Gondoltam, h vannak hülyék a világon, de h ennyire............... Ezt nem hiszem el.... Ne már h egy 16 éves csaj beveszi, h ,,nyugi, csak egy párszor belédélvezek, de te szűz maradsz..... Apám...... Nem bírom ki, hogy ne nevessek.... Kérlek!!!!!

Ez már fáj.....

Na ha ez az egész igaz, kérlek mond már meg, h ki ez a srác...... komolyan......

*Amúgy hálás vagyok neked........ Megismertem, az egyik leghülyébb embert a földön...... Nem akarlak cikizni,mert ha igaz akkor sajnálom,de...... lásd be.......

ÉÉÉSSSS KÖSZÖNÖM:::::::::::DDDDDD))))))) 14/L

2010. dec. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/130 anonim ***** válasza:
100%

Jééééééézusom. Kérhettél volna felvilágosítást karácsonyra.

Miért nem maradtatok a pettingnél? Mi éveken át vígan megvoltunk vele, amíg el nem jött a 18 és döntöttünk úgy, hogy készen állunk. Isteneeeeem. Mi van a mai iskolákban, meg a mai szülőkkel? Nincs semmi felvilágosítás? Arról nem is beszélve, hogy elég sok szex van a tévében, elég sok írás van a témával kapcsolatban, egyszerűen nem hiszem el, hogy nem fogtál gyanút már az elején. A póz, amit csináltatok, pont egy olyan, hogy a pasi a lehető legmélyebben hatolhasson beléd.

2010. dec. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/130 anonim válasza:
97%

Nekem meg az a gyanúm, hogy ez egy akkora nagy kamu, mint amekkora hülyeség. Ne haragudj kislányom (ha lány vagy egyáltalán), 16 évesen, még ha nem akarod is tudod, hogy ilyen NINCS. 16 éves korodig egyszer megtanulod az ezzel kapcsolatos dolgokat biológia órán, utána nyolcadikban van szexuális felvilágosítás, ha ez esetleg a Te általános iskoládban nem így volt, akkor a középiskola 2. évében is van egy. Ezeken elmondják mind azt, amit ezzel kapcsolatban tudnod kell, pont azért, hogy ne legyen ilyen tudatlan, felelőtlen libák.

Szóval légy szíves, ha legközelebb ekkora baromságot hazudsz, legalább gondold végig. :)

2010. dec. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/130 anonim válasza:
97%
háhh LOL! XD B*zdmeg mekkora tapíííír ááááhh... kár, hogy aki kirakta fuckyeahgyikra nem tett be egy két kommentet... b*zdmeg! mekkora kamu kérdés hááá XD ennél nagyobb hülyeséget Orbán megválasztása óta nem láttam. HA véletlenül nem kamu a kérdés (bár ezt nagyonagyon kétlem) akkor: MUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAAAAA. B*zdmeg ekkora gyépés állatot XDDDD remélem ikreid lesznek XDXD meg valami jó kis gombád hamár ennyi eszed van XD lol
2010. dec. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/130 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom Én 17 éves vagyok és mi tavaly tanultuk elősuör a szexualitásról felvilágositás még egy sem volt általánosban sem lehet hogy igaz.
2011. jan. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/130 anonim válasza:
100%
kedves kérdező! ez nagyon tetszett, jót nevettem.Ha ez igaz sztori Isten őrizz, hogy teherbe ess, ilyen k.va okosnak nem szabad szaporodni, irány a taigetosz:D
2011. jan. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/130 anonim ***** válasza:
100%
2011. ápr. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!