Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az a gyanúm hogy a pasim...

Az a gyanúm hogy a pasim hazudott nekem a szüzességem elvesztését illetően, szerintetek igaza van?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt voltam legelőszőr együtt a barátommal. Igazából nem akartam még mert 16 évesen még korainak tartottam. Aztán a pasim mondta h ne aggódjak amiatt mert van egy póz (ha a lábamat a nyakába rakom) aminél nem vesztem el teljességgel a szüzességemet és kotont sem kell használnunk mert 100%ig bizonyítva van hogy ebben a pózban nem lehetek terhes. Én mégis félek. Kétszer élvezett belém és amikor belémhatolt véreztem is. Most akkor ugye szűz vagyok még? Terhesség szóbajöhet? :S
2010. júl. 7. 18:49
 71/130 TrollFace00 válasza:
88%
ha ilyen hülye vagy maradj inkább a legónál vagy a barbinál-.-
2011. okt. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/130 anonim válasza:
93%
Ha szerencséd volt, nem aznap volt peteérésed..
2011. okt. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/130 anonim válasza:
82%

XD XD

[link]

2011. okt. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/130 anonim válasza:
80%
Szerintem a lány a legkevésbé hibás ebben a történetbe, ez inkább a szülő szegénységi bizonyítványa, hogy 16 év alatt nem volt ideje megfelelő felvilágosítással ellátni kicsi lányát...
2011. okt. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/130 anonim válasza:
25%

Hogy itt néhányan mekkora bunkók!Most néztem vissza a régebbi oldalakat..A pasid egy nyomorult féreg.Láttam hogy írta hogy a többi lny is elment abortuszra.Magyarul csak átbaszott téged.Ne hagyd magad hogy egy fiú átcsesszen,de ezt majd megtanulod..Erre mást nem lehet mondani.Énis 16 évesen vesztettem el,és én nem nagyon voltam jártas efféle dolgokban,de ennyit azért tudtam hogy akármilyen pózba,pasim belém élvez terhes lehetek.Mindig erre figyeltünk hogy ne legyek az,még ha óvszer nélkül is csináltuk.Biztos nem vagy te buta lány,de legalbb tanultál a dolgokból!

Ui: Ne törődj ezekkel a parasztokkal,legtöbben azért írogatják hogy ribanc,mert biztos velük is megtörtént. ;)

2011. okt. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/130 anonim válasza:
100%
de gondoljunk csak bele. nyilvan a pasijanak sem erdeke hogy teherbe ejtse a baratnojet. igy felmerul bennem az a lehetoseg hogy lehet o is komolyan gondolta amit mondott? :D ez mar aztan igazan beteg parositas lenne, de nezven a kerdesek zomet nem is igazen lepne meg :D
2011. okt. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/130 anonim válasza:
78%
1000 Ft-ot teszek hogy szőke :D
2011. okt. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/130 anonim válasza:
100%
Duplázom:))
2011. okt. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/130 anonim válasza:
91%
arra nem is gondoltál hogy AIDS/HIV-fertőzést is kaphatsz! nagyon felelőtlenek voltatok
2011. okt. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/130 anonim válasza:
100%
szóval számoljunk: ez kikerült nemkutyára, fuckyeah-ra, legaljára, puruttyára is ki fog, ha nem került ki, és kommenthuszárra... híres lettél!
2011. okt. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!