Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az a gyanúm hogy a pasim...

Az a gyanúm hogy a pasim hazudott nekem a szüzességem elvesztését illetően, szerintetek igaza van?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt voltam legelőszőr együtt a barátommal. Igazából nem akartam még mert 16 évesen még korainak tartottam. Aztán a pasim mondta h ne aggódjak amiatt mert van egy póz (ha a lábamat a nyakába rakom) aminél nem vesztem el teljességgel a szüzességemet és kotont sem kell használnunk mert 100%ig bizonyítva van hogy ebben a pózban nem lehetek terhes. Én mégis félek. Kétszer élvezett belém és amikor belémhatolt véreztem is. Most akkor ugye szűz vagyok még? Terhesség szóbajöhet? :S
2010. júl. 7. 18:49
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/130 anonim válasza:
100%

ha ez kamu akkor elég rossz vicc volt.

ha meg igaz akk te nem vagy normális...igen,már nem vagy szűz,hazudott.

2010. júl. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/130 anonim ***** válasza:
53%

Remélem nem kamu és jól megszívod hogy ilyen idióta vagy:D


a srácnak meg riszpekt:D

tuti h mindenkinek elmondja.

:D

2010. júl. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/130 anonim válasza:
92%
Fuckyeahgyakorikerdeseknél találtam rá erre. Szakadtam a röhögéstől, ha kamu akkor kösz mert nevettem egy jót, ha viszont tényleg igaz akkor pedig minden tiszteletem a csávóé. Aki pedig a csávót szidja bolond, a csaj hülye volt és naiv. Akivel ilyen nagy baromságot ellehet hitetni az megérdemli ezt. Ezért mondom mindenkinek hogy járjon be biosz órára. :D
2010. júl. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/130 anonim válasza:
97%
Mi a srác teljes neve és hány éves? Tuti bejelölöm mindenhol! : )
2010. júl. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/130 Holdtündér ***** válasza:
88%

Ez mekkora! XD

Én is a fuckyeah-n akadtam rá. :D

És még csak gyanakszol hogy átvágott, vagy már biztos vagy benne?

2010. júl. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/130 anonim ***** válasza:
85%
FAKE!!! Ha netán még is igaz akkor a kérdező megérdemelte, mivel ilyen hülye ember nem létezik.
2010. júl. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/130 anonim ***** válasza:
79%

És ti ezt elhittétek... Grat!


A kérdezőnek:

Remek sztori tesó! Talán kicsit lehetne fiatalabb a lány mondjuk 14 (már majdnem 15 leszek pl) és legközelebb figyelj oda arra a fránya nyelvtanra. Egyetlen smiley, és néhány vesszőhiba. Ez minden valakitől aki ennyire naív és buta? Azért szép volt, tényleg.

2010. júl. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/130 anonim ***** válasza:
86%
Olyan hülye vagy hogy görbited a teret.Ez a póz egyébként a teherbeesés esélyét növeli,de te ne csinálj gyereket mert hülyébb lessz mint te,a felneveléséhez sem lessz agyad.
2010. júl. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/130 anonim ***** válasza:
100%
ASDOMG.o_o üdvözlet magyarországról. xD (Y).
2010. júl. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/130 anonim válasza:
93%

3 hónap után nem vág át... te jó édes isten.

Eléggé, hogyismondjam, eltorzult ez a mai világ. Az emberek már 3 hónap után összejönnek az ágyban, ráadásul 16 évesen.


A "belegyezési korhatárt" áttehetnék 18 év fölé. Akkor nem lennének ilyen gondok.


A kérdésedre válaszolva: kétszer is beléd élvezett. Eléggé moderált esély van rá, hogy igen, jön a pici. Csinálj tesztet, menj nődokihoz.


A szüzességről meg (vulgáris kifezejések off): ha egy férfi a hüvelyedbe helyezi a péniszét, és csak egy picit is belédhatol, onnantól már nem számítasz szűznek.

És mivel ugye ahhoz, hogy BELÉD élvezzen, beléd kellett, hogy tegye a farkát, ezért már nem vagy szűz.

2010. júl. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!