Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az a gyanúm hogy a pasim...

Az a gyanúm hogy a pasim hazudott nekem a szüzességem elvesztését illetően, szerintetek igaza van?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt voltam legelőszőr együtt a barátommal. Igazából nem akartam még mert 16 évesen még korainak tartottam. Aztán a pasim mondta h ne aggódjak amiatt mert van egy póz (ha a lábamat a nyakába rakom) aminél nem vesztem el teljességgel a szüzességemet és kotont sem kell használnunk mert 100%ig bizonyítva van hogy ebben a pózban nem lehetek terhes. Én mégis félek. Kétszer élvezett belém és amikor belémhatolt véreztem is. Most akkor ugye szűz vagyok még? Terhesség szóbajöhet? :S
2010. júl. 7. 18:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/130 anonim válasza:
95%
És te ezt elhitted... Grat!
2010. júl. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/130 anonim ***** válasza:
92%
ezt nem hiszem el,ilyen létezik?
2010. júl. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/130 anonim ***** válasza:
95%

Nem vagy egy icipicit naiv?

Már nem vagy szűz..sőt igen, még terhes is lehetsz..

Nincs olyan póz amiben ne lennél terhes..pasid egy farok.. :D

2010. júl. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/130 anonim válasza:
92%

Úhh..

Még kamunak is durva lenne!

2010. júl. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/130 anonim ***** válasza:
94%
Háth szerintem jól átvert...:O "szer élvezett beléd? Mért nem vette ki amikor elment? Am ezt én is hallottam már, h nem lehetek terhes, és ezért beszéltem 1 nagyon jó szülész-nőgyógyász ismerösömmel, és mondta h ez hülyeség, és sokan bedőlnek neki, ugyanugy lehetsz terhes!!! Az h igy nem veszited el a szüzességed, háth erre annyit, h üdvözöllek, a nem szüzek világába:(
2010. júl. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/130 anonim ***** válasza:
97%
KAMU
2010. júl. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/130 anonim válasza:
96%
Kedves kérdező!Ne haragudj,de nagyon buta vagy!16 évesen,amikor már minden a szexről,a biztonságos szexről szól,ilyen nincs!Hát valószínű,hogy terhes leszel!A pasid mennyi idős?Azóta jelentkezett?Mindenesetre egy utolsó takony!Vagy ennyire hülye!Mindenesetre ha még nem telt el 72 óra,akkor vegyél egy esemény utáni tablettet a gyógyszertárba,de ha eltelt,akkor várj és kb 10 nap mulva csinálj tesztet!
2010. júl. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/130 anonim ***** válasza:
96%

Remélem hogy a kérdés vicc vagy kamu,mert ha nem akkor nagyon sajnállak,hogy ennyire buta vagy..

Ez most tényleg komoly??ennyire nem lehetsz üres agyú...

2010. júl. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/130 A kérdező kommentje:
Azóta beszéltem anyukámmal és azt mondta hogy elmegyünk nőgyógyászhoz együtt.Az a k**csög azóta nem hív...rájöttem én is h óriási hiba volt belemennem,de azt hittem h így 3 hónap után megbízhatok benne annyira hogy nem vág át.Mindenesetre köszi a válaszokat!:)
2010. júl. 7. 19:02
 10/130 anonim ***** válasza:
95%
hahaha, ezt ugye nem gondoltad komolyan? :D
2010. júl. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!