Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk, látták már valakinek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, látták már valakinek a szerszámát "vegyes nemű" társaságban?

Figyelt kérdés

Hogy történt?

Velem pár éve volt ilyen...


20f



febr. 18. 14:39
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
91%

Feltételezem, nem a kisgyerekkorunkra kérdeztél rá, mert akkor gyakran vannak pucéran a gyerekek magukrtól is.


Tini koromban soha nem történ ilyesmi.


Először huszonegynéhány éves koromban nudiztam. Körülbelül ezren lehettünk pucéran. Naturista találkozók, családok, gyerekek, idősek, felnőttek, nők, férfiak.

febr. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Kétszer is volt

Egyszer osztálykiránduláson a strandon öltöztünk át törcsi alatt és véletlen lecsúszott akkor vagy 20osztálytárs lányok fiúk vegyesen látta

Egyszer meg nyári táborba a lányok 4x annyian voltak mint a fiúk így ha fiúk végeztünk a zuhanyzással akkor a lányok jöhettek oda is

A zuhanyzók nyitottak voltak így a lányok türelmetlenkedtek és bejöttek sürgetni minket de mi nem.zavartattuk magunkat

febr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem felelsz vagy mersz? Vagy nyáron fürdőzés? Ha itt ciki, privátban is megírhatod
febr. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer haveri társaságos nyaraláson simán kimentem a nyaraló teraszára helikopterezni a szomszédoknak, mert jó mókának tűnt. 😅 Egyszer meg hasonló körülmények között szívattak, hogy nem merek lehugyozni a teraszról előttük, de le mertem.
febr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

12es vagyok

Kimaradt hogy gólyatáborba volt anno melyik csapat épít hosszabb láncot a ruháiból na ott levettem a boxert és vagy 10 percig voltam meztelen 100 ember előtt

febr. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
91%
Igen, volt már ilyen. A legutóbb tavaj nyaraláson volt, a baráti társasággal. 3 csaj, 3 férfi.
febr. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Én nudista strandon és szaunában voltam teljesen pucér mások előtt.
febr. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor
febr. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyszer
febr. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
88%
Volt néhány öltözésem, zuhanyzásom amit mások is láttak mindkét nemből.
febr. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!