Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A férfiak többségében lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak többségében lehet egy kis biszex hajlam, csak maguk előtt is tagadják?

Figyelt kérdés
márc. 15. 01:07
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
48%
Álljunk meg egy szóra! Nem kell lenyomni senkinek a "torkán, ezt a sztereotip f.szs.got! Ha én azt mondom, hogy nem az NEM. Tiszteljük meg egymás véleményét, álláspontját. Ez a ki mennyire bi hajlamú, legfőképpa 30 as generációra jellemző, ez a mindegy kivel, mibe, hova korosztály. Aminek a gyökere a sikertelen kapcsolatteremtés, és ha már nem tudtunk becsajozni, vagy pasizni, akkor bármit is csinálunk előtte, vagy utána sz.pjuk le egymást kategória. A lányoknál ez lazábban manifesztálódik.
márc. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
83%

"A férfiak többségében lehet egy kis biszex hajlam, csak maguk előtt is tagadják?"

Most hirtelen nem tudok tanulmányt linkelni, de a felmérések szerint a lakosság kb. 70-80 %-a színtiszta hetero, nulla biszex hajlammal. A maradék 20-30 % persze még mindig sokkal több, mint amennyi beismeri, de közel sem a többség.

márc. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
80%

nem tudom miért fontos ezt folyton megpróbálni kimutatni emberekről. És ez egy fajta fenyegetés a heterók felé és ez is oka, hogy aktívan ellenségesek lesznek a nem hetero szexualitással.


Olyan ez, hogyha valakinek egyszer eszébe jut, hogy milyen lehet az ember hús íze, attól nem lesz egy kicsit kannibál. Vagy aki mondjuk a törté-net.hu-n elolvas egy családi szex sztorit(ezek a top olvasottak voltak amikor utoljára ott jártam) és az felizgatja, az nem jelent kb semmit a tényleges szexualitásáról. Tök gáz ezt így erőltetni, hogy megpróbálni így belenyomni másokat valamibe, ami amúgy nem egy tényleges vágya. És ilyeneket tolni, hogy ha valami kicsi is egyszer eszébe jutott, akkor biszex. Ultra gáz. És nem csoda, hogy ez a végén visszatámadást vált ki.


Álljatok le ezzel légyszi, mert csak árt.

márc. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

"Most hirtelen nem tudok tanulmányt linkelni, de a felmérések szerint a lakosság kb. 70-80 %-a színtiszta hetero, nulla biszex hajlammal."


A tanulmány önbevalláson alapul, a férfiak meg a társadalmi elvárásoknak akarnak megfelelni. Pedig számos esetben nem hagyja őket hidegen egy 190 cm magas, kigyúrt, napbarnított olasz macsó.

márc. 15. 11:50
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
#14 Ha önbevalláson alapulna, sehol sem jönne ki 20-30 %.
márc. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom, miért olyan nehéz elfogadni, hogy a többség nem biszexuális.
márc. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
#16 szerintem az az abszurd, hogy ez pont az, ahogy általában emberek nem tudják elfogadni, ha valaki más, ha másképp él. és tök abszurd, hogy ez itt ebből a biszex irányból jön. Annak másik fele, akik azt mondják, hogy mindenki heteró és csak át kéne kicsit nevelni, aki azonos neműekkel szexel.
márc. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
41%
A NAGYtöbbség fixen hetero és el tudná okádni magát ha egy meztelen férfi test szembejön vele.
márc. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

Bennem lehet hogy van,mivel egyszer 17 evesen segitettem egy haveromnak kielegülni es nem volt szamomra kellemetlen erzes.

De ennek ellenere mindig baratnöim voltak es ezutan is csak lanyokkal jönnek össze.

márc. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

#19


Magaddal szemben őszinte vagy. Ez dicséretes.

márc. 15. 21:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!