Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális a férjem vagy mi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális a férjem vagy mi?

Figyelt kérdés

Rájöttem, szembesítettem, elismerte, hogy férfiakkal is van mellettem szexuális kapcsolata.

Valami olyasmit fogalmazott meg, hogy időnként vágya támad szexelni férfival, de érzelmek nélkül.

Én azt hittem, hogy egy bi érzelmileg is kötődik mindkét nemhez.

Azt sem tudom, hogy ártottam-e neki ezzel, azt mondja jobb, hogy beszélhet velem róla, s sokkal jobban fogadtam, mint várta. Azé' volt kiborulás részemről, hogy nem volt jogom választani, hogy hozzá akarok-e menni, tőle akarok-e gyereket vagy ki akarom-e tenni magam fertőzéseknek, mert felelőtlenül viselkedik... ezekben utólag igazat adott, de sosem tervezte megosztani velem, amitől még jobban kiborultam. Azt éltem meg 15 év alatt, hogy bizalmi viszonyban is vagyunk, mindent meg tudunk beszélni a szexben (egymás közti extrább dolgokat is, fantáziákról beszélgettünk), tudja, tapasztalhatta, hogy nem vagyok elutasító semmilyen formáció felé mégha nem is vonz, akkor se.


Így olvasgattam a neten, mert ő sem tudja pontosan, hogy testi és érzelmi vonzalom is van egy biszexben, s ha utóbbi nincs az valami más-e? Akkor ő most milyen "besorolású"?

A dolog fontossága annyi, hogy nevezzük már nevén azt, ami, s tisztább láttással, haladjunk tovább.



márc. 26. 22:01
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
72%
Ideje lelépned!
márc. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a bi nem feltétlen kell, hogy érzelmileg is kötődjön valakihez. Egyszerűen néha a női testet, néha a férfi testét kívánja.


De javítson ki valaki, aki jobban tisztában van ezzel a sok beállítottsággal vagy mi a fenével.


Amúgy ha ennyi évig hazudott neked és csalt is... Hát nekem off lenne a részemről ez a kapcsolat. Mert nem abba szerettem bele, amilyen valójában, hanem abba, amit hazudott.

márc. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
85%
Hogy jöttél ra?
márc. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt az a lényeg, hogy megcsal a férjed és ideje lelépned. A többi csak körítés. Nincs értelme kategóriákon gondolkodnod.
márc. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
87%

Azzal semmi baj hogy biszex, inkább az a probléma hogy megcsal amikor tudja hogy ez rosszul esik neked. ha beleegyeznél és izgatna téged úgy oké lenne.

Ő biszexuális, de érzelmieg csak nőhöz tud vonzódni.

márc. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
84%
Biszex férfitól ne várj őszinteséget, mint be is bizonyosodott! S most lehet duzzogni, mert sunyik, hazudoznak, felelőtlenek, bárhol, bármikor bárkivel alapon, tisztelet a kivételnek! Ezekután a minimum hogy elhajtod a sunyi fsz,a! A besorolása meg h.m r.b.nc
márc. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
74%
Még annyi, hogy felelőtlenül veszélybe sodorta az egészséged, mert a biszexek sz.rn.k a védekezésre, úgy hogy mielőbb kocogj el egy teljes kivizsgálásra, s örülj hogy minél kevesebb dologgal ajándékozott meg az évek folyamán!
márc. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak egy kicsi testi vonzalom van az már bi nyilván
márc. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
100%
Aj, ne bízz benne, pedig, nem értem, mi a fenére vágyik, az írásod alapján egy intelligens, értelmes Hölgy vagy... Mi a fene kell még neki?
márc. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:

Hogyan jöttem rá?

Figyelek rá. Sokat beszélt egy koleszes szobatársáról, előttem egy lányba volt csak szerelmes, de én vk az első nő neki, néha, nagyon ritkán van 1-1 mozdulata, feminin jellegű hozzáállás férfias, agresszív dolgokhoz, megnézett egy oltári jó pasit, s hosszabb ideig, mint általában, a házasságunkban látszólag ok nélküli feszültségekből, amiknek éveken át nem találtam az okát, bizalmatlan mindennel és mindenkivel, nőkkel sokkal inkább(->nők kizárva), egyszer gép előtt ült, s láttam vhol, hogy számomra ismeretlen emailcímet ír valahova, nagyon kevés ismerőse van, sokat szorong, depresszív tinédzser kora óta, ekkor gyógyszerekbe menekült, egy közös ismerős azt mondta, hogy járt nálunk valaki amíg nem voltam itthon, de tudomásom szerint nem volt ilyen terv... meg még több apróság, aztán kivártam, hogy mikor nem tudja letagadni. A gépét kellett használnom, s egy egyértelmű üzenetet találtam egy férfitól az üzenetei között. Ezután belenéztem az előzményeibe, rendszeresen látogat egy oldalt, beregisztráltam, megfelelő szűrőkkel álnéven kiadta a képét, nem a mosolyáról. Megnéztem a profilt, egyértelmű igények és paraméterek.

Szembesítettem.

márc. 27. 00:57
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!