Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális a férjem vagy mi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális a férjem vagy mi?

Figyelt kérdés

Rájöttem, szembesítettem, elismerte, hogy férfiakkal is van mellettem szexuális kapcsolata.

Valami olyasmit fogalmazott meg, hogy időnként vágya támad szexelni férfival, de érzelmek nélkül.

Én azt hittem, hogy egy bi érzelmileg is kötődik mindkét nemhez.

Azt sem tudom, hogy ártottam-e neki ezzel, azt mondja jobb, hogy beszélhet velem róla, s sokkal jobban fogadtam, mint várta. Azé' volt kiborulás részemről, hogy nem volt jogom választani, hogy hozzá akarok-e menni, tőle akarok-e gyereket vagy ki akarom-e tenni magam fertőzéseknek, mert felelőtlenül viselkedik... ezekben utólag igazat adott, de sosem tervezte megosztani velem, amitől még jobban kiborultam. Azt éltem meg 15 év alatt, hogy bizalmi viszonyban is vagyunk, mindent meg tudunk beszélni a szexben (egymás közti extrább dolgokat is, fantáziákról beszélgettünk), tudja, tapasztalhatta, hogy nem vagyok elutasító semmilyen formáció felé mégha nem is vonz, akkor se.


Így olvasgattam a neten, mert ő sem tudja pontosan, hogy testi és érzelmi vonzalom is van egy biszexben, s ha utóbbi nincs az valami más-e? Akkor ő most milyen "besorolású"?

A dolog fontossága annyi, hogy nevezzük már nevén azt, ami, s tisztább láttással, haladjunk tovább.



márc. 26. 22:01
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:

#40, nem bántásból kérdem: férfival orálhoz is óvszert használsz


Amúgy szerintem is így korrekt, ha egy hetero kapcsolatban a nő belemegy, hogy nyíltan félre lehet kefélni, akkor miért ne? A nő is, a férfi is. Ha a nő azt kéri, hogy csak egymással, akkor pedig úgy. Nők számára ez érzékeny vonatkozás, ezért én rájuk hagytam a döntés ez ügyben. (Ennek ellenére volt már dolgom csalfa nőkkel, akik azt hazudták, hogy csak engem akarnak, ismerkedtünk, mire lebukott, hogy tartós kapcsolatban él egy férfival.)

ápr. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
#41 jogos kérdés... amikor még többeseztünk, akkor dugáshoz használtunk csak óvszert, orálhoz nem, a megállapodás is így szólt. Tisztában vagyunk vele, hogy ezzel nem eliminálódik minden kockázat, de azért jelentősen csökken. Így nagyjából ehhez is tartom magam, azzal a sráccal akivel már többször találkoztam ott nem használunk orálhoz. Ha valakivel előszőr találkozom akkor igen, de ez egyre ritkább.
ápr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
#42 értelek. Van, amiben egyetértünk, ebben egyébként nem, de megértem, hogy neked részben mások a szempontjaid. :) Pasteur egy szélhámos volt, ezt ő maga vallotta be a dokumentációi által. Azóta is a téveszméjével hülyítik az emebriséget, mivel remek eszköze a politikai hatalmi kontrollnak. (Koch detto.) Erről már számos szakirodalom áll rendelkezésre, bizonyítékok, de elsősorban az összefüggések független vizsgálatából eleve kiderül még laikusként is. Ezt itt nem fejteném ki. Szóval számomra az óvszer csak az anál miatt érdekel, mivel kakis balesetek esélye nem kizárt, és az mindenesetre nem túl guszta... ;-) Orálhoz soha, és nővel lehetőleg dugáshoz se, hacsak a nő nem ragaszkodik hozzá.
ápr. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
#43 nyilván mindenkinek jobb élmény gumi nélkül. A megállapodásunkhoz tartom magam, persze ahhoz a részéhez meg nem, hogy mindent elmondunk... Van olyan kolléganőm, aki azt vallja, hogy jobb ha nem tud róla mit csinál a férje, nem bánja, nem haragszik érte, de tudni se akar róla. Szóval azért ez nagy dilemma.. hölgyek, kérdező?
ápr. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
#44 épp ezért minden eset egyedi. Mondom, én a saját partneremmel megbeszélem, ha felmerül a promiszkuitás lehetősége. Viszont hazudozni egy kapcsolatban értelmetlen csak úgy...
ápr. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 A kérdező kommentje:

40-es. Köszönöm a válaszod! Nagyon korrekt. Nem tudom, számodra van-e válasz a kérdésedre lentebb...


S külön jó olvasni, hogy itt egy értelmes vita is beköszönt. Szeretem a jó vitákat.



Lehet nagyon furcsa így olvasnia valakinek, de az a néhány privát, amit kaptam a kérdés kiírása után, rengeteget segített nekem, mindkettőnknek.

Most túlélő módban vagyunk. Én jelenleg dolgozni sem tudok.


Szeretem a férjem. Azért, mert más igényei is vannak nem raknám ki az életemből.

Nagyon sok problémánk van az életben, ami a titkolózás, bizalmatlanság talajából eredeztethető többnyire; s nyilván nem csak ezek vannak.

Az egyetlen dolog, amiben biztos vagyok, hogy kölcsönösen szeretjük egymást, s nagyon sok próba után mondom ezt, ami nem volt könnyű, s tudjuk, hogy nem is lesz az.

Én azt hiszem, hogy a szeretet nem függvény kérdése eltekintve az extrém helyzetektől. (Pl:Nem tudnám azt szeretni többé, aki megölné az anyám... vagy bárkit)


Szerintem a kölcsönösen nyílt kommunikáció mindenre képes, így az gondolom, hogy el kellene mondani minden olyan dolgot egy kapcsolat kezdete előtt, ami érinti a kapcsolatot vagy a másikat, ahogy annak idején én elmondtam neki a bajomat, mert érinteni fogja, elfogadta, s baromi hálás voltam neki. Ha nem tette volna, nyilván megvisel, de nem haragudtam volna ezért, amit szintén el is mondtam neki akkor.

S igen, ez nagyon szépen és idillikusan is hangzik, de MINDEN ember gyarló, hibázik, van, aki abban, hogy ilyen áron tartsa meg azt, akit szeret. Nem vagyunk egyformák. Hál' az égnek!


Egy viharosan érzelemdús kapcsolatunk van, s sosem értettem, hogy bizonyos problémák hogyan jöttek létre. Már így utólag látom, hogy a benne generálódott szorongás az oka, s amíg nem gyanakodtam, mert konkrét kérdésekre nemleges választ adott, s elhittem, amit mond, magamban kerestem a hibát... S ez így egy öngeneráló mókuskerék lett, s nőtt ekkorára. Mikor már gyanús lett, hogy vmi nem oké, muszáj volt tudnom felmutatni egy tagadhatatlan bizonyítékot, s abban is biztos voltam, hogy nem kell kutakodnom, ő fogja elém tenni. Így is lett, nem zárta be a beszélgetéseit, s az fogadott a gépén, mikor leültem önéletrajzot írni. Azt a szálat fogtam meg és ekkor már tovább követtem. Előzmények, kontaktok... Volt minden, sosem kutakodunk a másik dolgaiban (mindannak ellenére, hogy használjuk néha), azt mondta: sosem kellett rejtegetnie.

Beregisztráltam én is a weboldalra, azonnal meg is találtam a "profilképe" alapján, s szembesítettem.


Azóta eltelt egy kis idő, sokat beszélgettünk, s jókat szexeltünk, mint sok évvel ezelőtt. Azt válaszolta, hogy rossz, nehéz, de így utólag nem bánja, hogy kiderült előttem. Én sem és nekem is rossz, nehéz.


Millió kérdés, millió válasz, s úgy láttam, hogy nem érezte a súlyát a tettének, amiből tegnap egy nagy veszekedés is lett végül. Minden jelszavát elkértem és végig olvastam az egészet, gyakorlatilag vájkáltam benne, s mindent megkérdeztem, ami nem volt egyértelmű. Undorítónak érzem, hogy ezt csináltam, nagyon nehéz, hogy +1 élet, ahol én vk az akadályozó tényező, nem tudtam volna nem elolvasni. Hetei voltak, hogy megtegye, s mégsem törölt semmit. És tudom, hogy így van.

Nehéz, hogy belegázoltam, mert adatok nem stimmeltek, végül tiszta lett, hogy miért és hogyan?

Nagyon kiborultam tőle, hogy milyen felelőtlen, s nem érti meg, hogy hiába hagy ki a dologból, akkor is így negatív hatással van rám, ránk is. Lehetőségünk sem volt titkok és falak közt egy érzelmileg jó, biztonságos kapcsolatot létrehozni. Bömböltem, ordítottam, ütöttem, mert elég arcos volt felém, s ez is borított ki tulajdonképpen (tegnapig ez az ő felfogása szerint nem megcsalás, mert nem nővel és nem érzelmekkel történtek, neki ez jár, mert fizikai igénye van rá, sosem mondta volna el, s csak az orálhoz nem használt gumit...), hogy nem fogja fel, hogy mi a bajom.

Ma délelőtt valami történt. Tegnap én folytam taknyon-nyálon, ma mindketten az ágyban összebújva. S nem haragszom rá, valahol megértem, hogy titkolta, hiszen ő sem tudja elfogadni magában; és azért sem, mert nem rosszindulatból tette, hanem egy regressziv működési mintából. S ami a legszomorúbb és ettől válik számomra megbocsáthatóvá, hogy rajtam kívül soha, senki nem fogadta el őt olyannak, amilyen! S az ő helyében én se tolnám sokak elé a dolgot, akik elé lehetne.

Dühös vagyok, depressziós, mert nem választhattam, dönthettem, nélkülem írta az én játékszabályaimat is. Mindketten önmagunkkal küzdünk, mert a másikat bántjuk.

Fogalmam sincs, hogy a jövőre nézve mit gondoljunk, tervezzünk, egyelőre megfelelő szakembert keresünk a krízis kezelésére, a hogyan tovább az egy következő pont.


Annyit kértem, hogy átmenetileg, míg nem szűrnek minket, amire kell és nem indul el egy folyamat, ami tiszta helyzetet teremt, tartsa a gatyóban a harcizmot. Kellenek a tiszta szabályok számomra.


Nem tervezem elhagyni, de fogalmam sincs, hogy számomra mi fér majd bele vagy mire dobom be a törölközőt... Mindkettőnknek jut munka bőven a helyzetben, egyikünk sem ígérget semmit a másiknak, s nem is várjuk.


A legnagyobb dilemmám nekem is a gumi használat: hogy várjam el tőle orálhoz is, mikor én is gyűlölöm. Ki akarna egy gumit sz..ni??? Viszont nagyon könnyen kapok fertőzést, s évekig jártunk ebben a cipőben, s ahogy láttam, nem mindenkivel feküdt össze ő sem, erre figyelt.

Ami még érdekes kérdés számomra, s így nem ragaszkodnék mereven a gumihoz sem, hogy hogy lehet állandó partnert találni?


És még egy két kérdés, annak, akit érint, s válaszol is: ki hogy tudta elfogadni a másságát? És elfogadtatni?

A számukra fontos emberek előtt felvállalják-e? Miért igen, miért nem? Ők hogy fogadták? Úgy fogadták, ahogy számítottatok rá vagy hogy?

Lett volna valami fontos dolog, ami segített volna? Megkaptad?

Nem az indiszkréció a célom, csak szeretném megismerni a másik oldalról is, ha már közvetve érintetté váltam.

ápr. 9. 16:41
 47/51 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, azért egy dolgot nem kellene elfelejteni. Az belefér, hogy közös megegyezés alapján kialakul egy nyitott kapcsolat, amiben a felek másokkal is létesíthetnek szexuális kapcsolatot vagy bevesznek egy harmadik embert stb. Ha mindenkinek jó, akkor belefér. Számomra a te eseteddel az a probléma, hogy még azelőtt, hogy kiderült volna a férjed biszexuálitása és, hogy szeretne néha kikacsintgatni, egyszerűen megcsalt. Teljesen lényegtelen, hogy nővel vagy férfival tette ezt. Te is leírtad: "fogalmam sincs, hogy számomra mi fér majd bele vagy mire dobom be a törölközőt". Ez azt jelenti, hogy kész tények elé lettél állítva, mert nem kérdezett meg már korábban, hogy neked ez belefér-e vagy éppen mi fér bele és mi nem. Lássuk be, hogy kemény munka lesz ebből az egészből egy hosszútávú, mindkettőtök számára megfelelő kapcsolatot kialakítani és működtetni. Sok sikert hozzá.
ápr. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
100%
#47 vagyok ismét. Páran írták, hogy jól tette a férjed, hogy titkolta, mert tuti dobtad volna, ha előbb megtudod. Tényleg nagyon nehéz ezt elmondani, de szerintem egy ilyen fontos dolgot tudnia kell az ember házastársának, sőt ideális esetben még azelőtt, hogy eldönthesse belefér-e vagy sem, mert ahhoz mindenkinek joga van, hogy szakítson valakivel, ha valami nem stimmel, legyen az bármi. Lehet mentségeket keresni a "szegény bi pasi, akinek biztos fájt, hogy bepasizott melletted, de hát mi mást tehetett volna szegény, amikor dolgoztak a hormonjai?" dumákkal, de -legyünk őszinték - bármennyire fáj és bármennyire keresed a mentségeket a tetteire, egyszerűen megcsalt téged és, ha véletlenül nem derül ki és rajta múlik, akkor azóta sem tudnál semmiről. Nem irigyellek, mert ez elég összetett pszichológiai probléma, amit ketten nem is biztos, hogy sikerül megoldani.
ápr. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:

"Én azt hiszem, hogy a szeretet nem függvény kérdése eltekintve az extrém helyzetektől. (Pl:Nem tudnám azt szeretni többé, aki megölné az anyám... vagy bárkit)"


Megjegyzem, van egy ázsiai film, melyben egy férfi megöl egy másik férfit, valami becsületbeli gyilkosságról szól... Majd a pasi özvegye beleszeret a néhai férje gyikosába, és egy pár lesznek.

De ezt csak úgy mellékesen jegyzem meg. Szóval semmi se lehetetlen elvileg. De ez nem azt jelenti, hogy bármi és bárhogyan megtörténhet, csak annyit, hogy valamilyen szintű esély bármi esetén meg lehet.

ápr. 12. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
54%
Kedves kérdező! Szerintem előbb gondold át, hogy mit tennél, ha más nőkkel lépne félre a férfiak helyett. Gondolom páros lábbal rúgnád ki. Mi a különbség?
ápr. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!