Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lehet, hogy biszexuális vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy biszexuális vagyok?

Figyelt kérdés

Van barátnőm - és a lány, akivel együtt vagyok, már nagyon régóta a csajom. Előtte is volt barátnőm, de az lényegében még gyerekszerelem volt. Na, ezzel csak azt akartam mondani, hogy sosem voltam meg fiúval. A lényeg, hogy az évek alatt észrevettem, hogy férfiakról is meg tudom olyan természetesen állapítani, hogy szép -e, vagy sem, mintha lány lenne. Ezzel nincs gond, de ezt sok hetero férfi ismerősöm furcsálta, én meg álszentségnek éreztem ezt, hiszen szerintem attól, hogy velem egynemű, el tudom dönteni, hogy jól néz -e ki. Vagy nem? Tökmindegy. Aztán meg észrevettem, hogy vannak srácok, akik kifejezetten bejönnek, hírességek, meg minden, most példát nem mondok, de értitek. De maszturbálni nem sikerült fiúkra, de lehet azért, mert gátlásos vagyok ilyen szempontból, a neveltetésem miatt, meg a közeg miatt, ahonnan jövök. De mintha egyre inkább azt érezném, hogy férfiakhoz is tudok vonzódni & rohadtul kezd idegesiteni, hogy a saját nemi identitásommal nem vagyok teljesen képben.

Jó, persze van nőm, meg minden, és szeretem, nem is fogom megcsalni, csak kicsit zavarbaejtő, hogy nem értem a saját szexualitásomat és hovatartozásomat...


Na, de a barátnőmmel az anál sem megy / menne, mert attól valamiért egyszerűn undorodok, vagy nem tudom. Kicsit taszít, de ez mindig is így volt. És hiába nem vertem még ki ezidáig csávóra, transzvesztitákra & transzszexuálisokra már ment. És volt, hogy felizgultam arra, hogy csávóval smárolok, de szerintem az anál nem menne... Viszont azt hiszem el tudnék képzelni egy érzelmekben gazdak kapcsolatot egy ferfival.


Különben is kissé feminim voltam mindig, de nem feltünően, vagy ilyesmi, egyszerűen csak mindig az volt az érzésem hogy kicsit más vagyok & nem illek bele ebbe a tipikus férfi modellbe. Értitek.


Akkor sem változik sok minden, ha az vagyok, csak gondoltam leírom ezt ide, hátha kapok valami választ, olyan embertől, aki jobban ért ehhez, esetleg átélte ezt v. nemtom


Bocsi a hülye fogalmazásért & helyesirásért de telefonról nyomom... És telefonról nehezen irok.


Köszi előre is a válaszokat!

19F



2016. aug. 27. 19:12
 1/6 A kérdező kommentje:

"És volt, hogy felizgultam arra, hogy csávóval smárolok."

*Persze csak elképzeltem.

2016. aug. 27. 19:16
 2/6 anonim ***** válasza:
8%
mekkora ratyi vagy, h nem mered szétk úr ni a barátnőd lyukát xD sztem biszex vagy.
2016. aug. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
gondolom, te megtennéd, ha lenne csajod, addig marad a marok.
2016. aug. 27. 19:27
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóan vagyok. Én arra jutottam hogy kipróbálom sráccal. Max nem megy majd, de legalább képbe kerülök.
2016. aug. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jo otlet, baratom!
2016. aug. 27. 23:23
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló helyzetben vagyok mint te és az előző válaszoló.

Ha valamelyikőtöknek van kedve dumálhatnánk.

22/F

2016. aug. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!