Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Aktív biszex férfiak: Mik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív biszex férfiak: Mik a különbségek abban ha nőket szopattok/dugtok, vagy pedig férfiakat?

Figyelt kérdés

Akár fizikailag miben más, akár nektek lelkileg/érzelmileg mi a különbség?


Olyannak a válasza is érdekel, aki mondjuk a szopást szívesen csinálja kölcsönösen, de dugásban inkább aktív srácokkal is.


2017. jan. 24. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Sajnos dugni még nem dugtam fiúval, de orál már volt mindkét nem képviselőjével. Lényegében, érzésbeli külömbség nincs csupán max érzelmi, hiszen nem lány csinálja ami teljesen elfogadott, hanem egy fiú, ami amolyan tiltott gyümölcs érzéssel ér fel, ami talán adhat egy kis plusszt... De fizikailag, az orál ugyanolyan, ha lány csinálja, ha fiú. Majd ha kipróbálom az anált is aktívként egy fiúval, majd írok róla :)
2017. jan. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Mi a különbség, amikor egy almát vagy egy körtét eszel? Tegyük fel mindkettőt egyformán szereted, mindkettő gyümölcs, mindkettővel az evés tevékenységét végzed ... na kb. hasonló ...
2017. jan. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Fiúval csak orálig megyek el, az anál nem izgat, így a dugasról nem tudok nyilatkozni. A szopásról: Csukott szemmel nem tudnám megmondani a különbséget. Mindkét oldalon volt már iszonyat jó és lapos élményem is. Volt aki mélytorkozott, más panaszkodott, hogy ha jobban beveszi, öklendeznie kell... A tiltott gyümölcs dologban van valami. A fiúk talán kicsit lelkesebben állnak a szopáshoz...
2017. jan. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem orálnál azért lehet érezni, hogy a fiúk kicsit jobban értenek hozzá. Persze a lányok között is vannak nagyon ügyesek, meg a fiúk között is előfordul, hogy egy srác technikája nem olyan jó, de általában szerintem megfigyelhető egy ilyen tendencia. Főleg azok a srácok, akik az ágyban végig csak passzívak, tudnak igazán jól szopni, ha arra kerül a sor.


Análnál kevésbé érezni a különbséget. Ott talán csak annyi, hogy a lányokkal óvatosabban kell bánni az elején, náluk több előjáték kell. Míg a passzív srácok jobban hozzá vannak szokva, hiszen fiúk közötti szexnél az anál alapnak számít általában. De aktívként fizikailag, érzésre hasonló persze.

2017. jan. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!


---


4:

"Análnál kevésbé érezni a különbséget. Ott talán csak annyi, hogy a lányokkal óvatosabban kell bánni az elején, náluk több előjáték kell."


Heeeee? :D Úgy tudtam a puncinak van saját, természetes nedve és az magától nedvesedik a nő szexuális izgalma esetén. Ehhez képest ugyanez a segglyukról nem mondható el. Nem pont hogy anális szexnél igényel a dolog töb előkészítését, semmint vaginális szexnél?

2017. jan. 24. 23:16
 6/9 anonim ***** válasza:
95%

4-es válaszoló vagyok. Én a lányokkal való anált hasonlítottam a fiúkkal való análhoz. ;)

Puncinál természetesen nincs ilyen gond. De az persze érzésre is egészen más, mint az anál. :)

2017. jan. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6:

Így már értem.


Én azért a punciszexre gondoltam, mert nőkkel nem szoktam análozni (ha valaki nem kéri külön). Ezért az egész kérdést is úgy értettem, hogy nőknél a puncira gondolok, férfiaknál a segglyukra. De köszi a választ!

2017. jan. 25. 11:13
 8/9 anonim ***** válasza:
96%

Szopásnál nem éreztem különbséget, dugásnál pedig nyilván van az az eltérés, hogy prosztata masszírozásánál elélvez a srác.

Lelkileg nincs különbség, mivel nem kalandokat keresek, olyannal fekszem le, akit szeretek, szóval ha már addig eljutunk, akkor mindig jó.

2017. jan. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem a férfiak jobban szopnak mert tudják hogy mi a jó egy pasinak. Én bi passzív vagyok és van egy partnerem aki nagyon szereti ha szopom. De engem is szóltak már.
2017. nov. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!