Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek prostival veszítse...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek prostival veszítsem el a szüzességem?

Figyelt kérdés
19/f jobb vagyok az átlagnál ,mégis balfsz várjak még ?

2016. dec. 29. 00:31
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
76%
Várj, bár a barátnő drágább😃
2016. dec. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
52%
#1. Pontosan. :) Inkább prostinál az még jó is érti a dolgát is. A barátnő meg 2x annyiba kerülne. És az meg amatőr még.
2016. dec. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
39%

Nem! Ezt verd ki szépen a fejedből!

17/L

2016. dec. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem prostival. Én későn, 23 évesen vesztettem el mert vártam az igazira. Akkor meg már megelégedtem az első csajjal aki lefekszik velem. Nem vagyok rá büszke... Ha visszamehetnék az időben, én is elmennék prostihoz.


Semmi gáz nincs velük. Sokszor voltam már velük, de soha nem kaptam el semmit, és mindig maximálisan odafigyeltek a higiéniára. Ezzel szemben volt olyan barátnőm akinek se.ggszaga volt, és rendszeresen gombás voltam tőle.


2 hét múlva ehhez a hölgyhöz megyek:


[link]


szerintem dögös :)

2016. dec. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
30%
Szedj össze 15.000 ft-ot, és menj el egyhez :)
2016. dec. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
84%

Menj el haver, vesszen aminek vesznie kell. A szüzesséh átok 18 felett... csak jól jöhetsz ki belőle :D Sajnos én is éveket tötyörögtem vele,.bl.faz módon. Nagyon megbántam.


Két jótanács: soha ne hallgass nőkre a témában. Tilos. Várj az igazira csak egy bullshit.


2. Soha ne mondd el nőknek ha lánynál voltál. Se pletykás haveroknak.

2016. dec. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
21%
Szegény gyereket hova vezérlitek..
2016. dec. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
59%

Oda ahová az apja vezényelné (megtudni minél több lányt), nem pedig oda ahová az anyja (örök magány szüzesség mert az igazira fog várni.)


Ha lesz egy fiam, 18. születésnapjára befizetem egy általa választott prostinál.

2016. dec. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem inkabb dugjon meg úgy hogy megszerzi azokat a csajokat, nem pedig megveszi 😀 Bár az elsőhöz tehetség is kell, nem csak pár papír eszköz
2016. dec. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
55%
#9-es téged azért nem d-gtak meg akkor még nem? Mert senki nem szerzett még meg.
2016. dec. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!