Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek prostival veszítse...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek prostival veszítsem el a szüzességem?

Figyelt kérdés
19/f jobb vagyok az átlagnál ,mégis balfsz várjak még ?

2016. dec. 29. 00:31
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
43%

"Egy normális lány képes bevezetni a szex világába"


Ilyet ostobaságot is csak egy nő írhat le...


Lehet vannak ilyenek... de nagy eséllyel egy depresszióba taszító kudarc lesz a vége megalázással. A nőnek a szüzesség érték, a férfinak átok.

Nem mellesleg baromi megalázó, férfiasságromboló dolog ha a tapasztalt barátnődnek kell tanítgatnia. Főleg egy 20 feletti, szorongó, önbizalomhiányos srácnak. Általában az a vége, hogy azt a nehezen összejött kapcsolatot is elk..rja, amikor kiderül a nyomorék szüzessége... mondjuk egy 25 éves srácnak...

2016. dec. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
100%

Szűk baráti köröm szüzességelvesztései, igen későnérő infós egyetemisták voltunk:


1. Barátnővel 18 évesen. Csaj is szűz volt, egy éve jártak. Kellemetlen első együttlét, aztán belejöttek


2. Barátnő 20 évesen, nem mesélt róla. Cikinek érezte.


3. 21 évesen egy egyetemi buli után, egy külföldi csajjal. Iszonyú részegen. Utcán akartak volna dugni kuka mögött. nemnjött össze. Aztán a csaj felvitte magához és iszonyúan bénázott a srác, teljesen elpuhult stb.. reggel nem találta a ruháit, eszméletlen gáz szitu volt.


3. 23 évesen, Fesztiválon sátorban egy szerintem csúnyácska rövidhajú lánnyal. Sorozatos bénázás, sátorban nyomorgás, kínos élmény.. másnap a csaj nem állt vele szóba, soha többé nem beszélt vele. Szégyellte a srácot... önbizalomnak ötös.


4. 20 évesen egy lány ismerőssel. A srácnak nem állt fel, rendesen izgult. A csaj elsírta magát, hogy így még nem alázták meg sohasem. Majd elzavarta a srácot. Iszonyúan tönkrecseszte az önbizalmát. Később helyrejött, és belejött de nehezen.


5. 22 évesen Buli után egy betépve.. egy lány ismerős rágerjedt. Na haver rendesen szétk...rta, ágy majdnem leszakadt... gumi elfogyott és végül gumi nélkül hatolt be utoljára. Reggel iszonyú gáz volt. 72 órás tablettáért kellett rohanni, csaj totál kész volt, szégyellte magát.


6. Végül nekem 21 évesen volt egy kalandom amiről inkább nem beszélnék. Aztán 23 évesen barátnőm, ő szakított a szüzességem miatt, vagyis mert "nem voltam elég határozott" és neki igazi férfi kell miután megalázott, elmondta a barátnőinek is... csak vénszűznek hívtak. Teljesen összetörtem lelkileg, mivel normális lánynak tűnt.

Végül 27 éves koromig nem volt semmi, elmentem egy lakásos prostihoz a büszkeségemet félretéve. Kedves 20 év körüli virgonc csaj volt, aerobikos test, fehér fogak, hosszú barna haj... közelébe nem ért a volt barátnőm. Nagyon közvetlen volt, beszélgettem vele, csak nyárra vállalt egy kis plusz "pénzkeresési lehetőseget". Irtó jól mozgott, elég hamar elsültem. :D de felbátorodva kitöltöttük az egy órát, másodikra missziben felbátorodva sikerült elmennem. Talán nem is nézte az órát... persze más volt azért mint képzeltem, de annyi fix hogy mosolyogva mentem haza. Végre túlestem rajta. ... iszonyú mérges voltam és a fejemet vertem a falba, hogy miért nem léptem meg ezt 21 évesen az első kudarc után?? Lehet mázlim volt a csajjal... de az fix hogy a barátaimnak a szüzességelvesztés egy kellemetlen szar élmény volt amin túl kell esni.


Nagyrészt ilyen, tinikorban 18 alatt még belefér a blfszkodás, aztán már csak egyre elhatalmasodik és önbizalompusztító lesz. Legalább egy kedves lakásos csaj előtt nincs mit szégyellni...és nem lehet beégni. Max fizetsz mégegy kört :)

2016. dec. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
100%

Ja és a másik legjobb haver ő barátnővel vesztette el 20 évesen... rettentően izgult...és nagy bénázás volt. Azt mondta olyan mintha a combját dugta volna. Nem tudott elmenni sem :D kellett egykét hónap mire belerázódtak.


Lehet szánalmas társaság voltunk, de azóta már mindenkinek jólmenő karrierje van, többeknek felesége van, valakinek kisbabája is már... de az jól látszik, hogy a későnérö szorongó fiúk akik 20 felett vesztik el, semmi jóra ne számítsanak. Ez egy kellemetlen élmény, amin túl kell esni... mint a bárányhimlő. Ha választhatok, akkor inkább kérem a védőoltást 20 évesen :Dd ezzel a kedves lakásos csajra gondoltam...

2016. dec. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem ti tipikusan azokra a csajokra vadasztok, akiknek sok barátnője van, es hat a normalis emberi értékektől távol vannak.

Azert mert 1x megalázott valaki a szüzességetek miatt( amit nem is értek hogy lehet valakit megalázni... ) azert meg nem kell az összes lányt elítélni es prostihoz fordulni. Nekem ez a véleményem. Számomra sokkal többet ér amikor 2en bambaskodjuk végig az egészet es utana jövünk ra m, hogy mit hogyan kell .

2016. dec. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
9%

Ha 50% esélyed van megalázódni, akkor milyen alapon ajánlod a "normális" lányokat?


Rengeteg normális lányt ismertem meg 30 év alatt, akik valójában a legnagyobb görény szemétládák. Főleg egymással.

Egyetemista értelmiségi lányok. Nem díszrib..ok.


De mindegy te ezt úgy sem érted... nem is érdekel, nem akarlak meggyőzni... csak ne rontsátok el más életét.


Srác, fizezem a lányt neked csak menj el :D

Najó nem. De nyugodtan menj el, engem ez hozott ki a gödörből.

2016. dec. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim válasza:
Használd a kezed öcsi!!!
2017. jan. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:

Na, mi a helyzet? Voltál már kérdező?

Ha még nem,érdemes mielőbb megejteni, hogy ne a barátnőddel bénázz. Nem lenne kellemes, ha a szerelemed kinevetne a bénaságod miatt,ugye?

2017. jan. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:

#22: mi az hogy a szüzesség elvesztés egy kellemetlen élmény, amin túl kell esni? nagyon jó érzés amikor először vagy együtt egy nővel.

én is viszonlyag későn, 18 évesen veszítettem el, de nagyon jó volt. Bár igaz, hogy nem bénáztam egyáltalán, a csaj észre se vette hogy szűz vagyok. én se vettem volna észre magamon :D én azt mondom a kérdezőnek hogy menjen prostihoz és kész.

2017. jan. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy jobb vagy az átlagnál????
2017. jan. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:

#28 Akkor szerencséd volt és a kisebbségbe tartozol. Az első szex általában nem valami túl nagy szám egyik oldalról sem. Sőt új barátnővel általában ugyan azokat a "beszoktatási" köröket végig kell futni, mert rá kell hangolódni egymásra több hét alatt. Akár hónapok is eltellhetnek a jó szexig. Minden nőnek más az igénye, más izgatja stb...


...de nincs ezzel semmi gond, nem szégyen az, ha bénázik az ember először, majd belejön. Inkább pszichológiailag kell túlesni rajta, ha szerencsétlen az ember, és régóta nem akar összejönni az első.

2017. jan. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!