Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek prostival veszítse...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek prostival veszítsem el a szüzességem?

Figyelt kérdés
19/f jobb vagyok az átlagnál ,mégis balfsz várjak még ?

2016. dec. 29. 00:31
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:

Félreértitek... nekem egész fiatal korom balf...kodással ment el, és szomorú kellemetlen tapasztalatokkal a nők terén. Egy szorongó túlérzékeny vézna kisfiútestű huszonéves srác voltam.

Több évig nem mertem elmenni se prostihoz, egyéjszakásról meséltem, barátnőm meg volt néha, de csak szomorúság lett belőle.


aztán ezt megelégelve 27 évesen elmentem prostihoz, nem volt rossz, amolyan átlagos. elején bénáztam, alig állt fel... de aztán belejöttem, tök nehezen mentem el. Még elmentem pár alkalommal, mire belejöttem és magabiztosan tudtam csinálni a dolgokat.


Nekem sokat segített legyőzni a kezdeti félénkséget, azóta sokat nőtt az önbizalmam, végre nem egy szűz fiúcskaként beszélgetek a csajokkal.

Most egy nagyon értelmes lány hódításán dolgozok épp, és totál lazán fogom fel... ha nem jön össze, van két másik jelölt :D csak ne tudjanak egymásról :d


persze ehhez sokat hozzátett, hogy végre elvégeztem az egyetemet és van frankó állásom + rendszeresen sportolunk, edzzünk a régi új barátaimmal. Most először érzem magam férfiasnak.


Nekem segített elindulni egy úton, másnak meg lehet nem segít. Mindössze azt a balf..sz szimbólumot már sikerült levetkeznem, hogy félénk madártestű szűzkisfiú.. amivel csúfoltak gimiben is.

2017. febr. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:

Ja és haverod és köztem az a különbség, hogy ő tudja kezelni ezt. én nem tudtam... de nekem generalizált szorongásom volt, pánikbetegséggel és fosással társulva. Marha jó ám mindentől szorongani és görcsös hasfájás + WCre járással kiegészülve. Kb örültem ha tudok enni, volt hogy 55 kilóra lefogytam.. Így csajozzon az ember...

na de a nehezén túlvagyok ezeken :D

kemény évek voltak...

2017. febr. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
Tök jó, ha neked segített. Nem morális kérdést akarok ebből kihozni, de szerintem az pl. nem ideális, ha valaki kap 2-3 elutasítást és sértettségében egyből prostihoz szalad. A te eseted nyilván más volt, nálad pont működött a dolog (reklámozni meg nem kell, feltételezem, nem is teszed :D).
2017. febr. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:

Ezzel egyetértek. Szerintem sem kell mindenkinek minden áron elmennie.


...de az én példámból kiindulva... azt sem szabad megvárni amíg már lelkileg beleivódik, belebetonozódik az agyadba a szüzesség, és már emiatt sem megy.

Kb 19 éves koromban lett volna ideális, akkor elcsesztem. Aztán 23 éves koromig reménykedtem, ott ért egy hatalmas csalódás, mint már írtam máshol, a lánnyal emiatt szakítottunk kb. Utána csak lejjebb és lejjebb süllyedtem egészen 27 éves koromig.

Na ezt nem szabad megvárni. Az egész életem tök máshogy alakult volna, ha 19 évesen elvesztem akár így, akár úgy... de tapasztalatot szerzek. Nekem csak egy lökés, egy pozitív élmény kellett... érdekes meg sem fordult a fejembem mikor odatettem a 15000-et borítékban az asztalkára, hogy most emiatt vége az önbecsülésemnek. Egyáltalán nem éreztem szégyenérzetet. Úgy mentem oda mint egy régóta várt Star Wars epizódra a moziba... :D szórakozni akartam és nem egy újabb szar élményt. Lehet szerencsém volt, mert totál rendes csaj volt és még értelmesnek is tűnt... egy Gubacsi egyfogú Szmeagol cigánylány lehet elvette volna a kedvemet örökké :D

2017. febr. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:

ja és sohasem mondtam el senkinek. egy barátomat kivéve, aki 24 éve a legjobb barátom. Ő nagyon ellenezte amúgy, mert szerinte gáz, és tisztátalan... persze ő hithű szentéletű keresztyén. 16 évesen dugott először, menyasszonya volt.. szétmentek aztán "élt" kicsit... elvette a szüzességét vagy 4 csajnak, és még legalább 10 másik egyéjszakása volt, és a koliban szétkú**rt gumi nélkül egy csajt atommódra miközben barátnője volt :D tiszta karmolás volt a háta dd... a nagy álszent


szóval más senki nem tudja, csak ti :D de a szüzességemet se mondtam el senkinek. egyszerűen azt mondtam az egyik barátnőmmel volt. Már annyira megszoktam, hogy el is hiszem. Alsónadrágban lovagolt rajtam a csaj amúgy, tehát összeért a péniszem a puncijával még 19 évesen (innen elcseszni ba...a meg...wááá).. az már szex :D tehát elvesztettem metafizikailag :D

2017. febr. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
Akkor én most mégis mit mondjak. 32 vagyok és még nem volt barátnőm. Prostikhoz sem járok, de lehet hogy nyáron mégis befizetem magam egy órára.
2017. márc. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:

Miért nyáron? Mi ez valami rituálé, hogy éveket vársz mire felveszed a telót? :D


Öreg, cselekedj! Az élet nem vár... Tűzz ki egy határidőt, mondjuk holnap estig fel kell venned a kagylót és felhívni egy lányt. Legyen ez az első lépés.

Csak egy telefon, csak tárcsázol és megbeszélsz vele egy időpontot. Nyugtasson meg, nem kell elmenned, ha meggondolnád magad, nem fogja rádtörni az ajtót a cigánymaffia.


Amúgy ma láttam egy pasit, szegény arca tele volt borsóméretű ragyákkal. Mint egy monster valami horrorjátékból úgy nézett ki.

Szóval ha nincs ilyen feje az embernek, akkor a prosti nem küldi el soha!

2017. márc. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:

koszi a kommenteket

tanulsagos

2017. jún. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!