Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek prostival veszítse...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek prostival veszítsem el a szüzességem?

Figyelt kérdés
19/f jobb vagyok az átlagnál ,mégis balfsz várjak még ?

2016. dec. 29. 00:31
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:

Sőt azt mondom inkább, hogy ha nem egy olyan barátnővel történik akit nagyon szeretsz, hanem valami idegen csajjal, sokkal nagyobb esélye van a gázos szituknak.

Pl részeg bula, csúnyácska lánybarát, fesztiválon a sátorban, netes randi után egyéjszakás kaland...

Itt a csajoknak is sokkal nagyobb az igénye, mert ők egy jót akarnak dugni, nem várnak bénácska szűzfiúcskákra.


Ezért is mondom, egyéjszakásra nem ajánlom a kései szűzelvesztést, mert lelki traumát okozhat egy kudarc. Akkor már inkébb prosti, azelőtt nem lehet beégni és tudja mit kell csinálni egy ilyen szituban.. Ráadásul nem az a cél hogy neki jó legyen. (Sőt őnekik semmi kedvük általában a nyalásfaláshoz meg kényeztetéshez...)

2017. jan. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
(Részeg) egyéjszakás kapcsolatban a nők nem épp egy taoista lepedőakrobatára számítanak (a legtöbb férfi amúgy sem az), aki kívülről fújja a Káma Szútrát és 4 órán keresztül tömködi őket minden létező pózban. Mellesleg van haverom, aki bőven 30 felett vesztette el sátorban és a csaj el sem hitte neki, hogy szűz, a hozzáállás a lényeges, nem (csak) a tapasztalat. Szexről beszélünk, nem atomfizikáról. Két fő probléma lehet: nem áll fel vagy hamar elmész. Előbbi esetben ott a kezed és a nyelved, utóbbi meg még tapasztalt srácokkal is előfordul (ahogyan a merevedési zavar is, főleg részegen), minimális tapasztalattal hozzászoktak már a csajok.
2017. febr. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:

A francokat nem... hallottad volna pár lány ismerősöm beszámolóját szar egyéjszakásról. Ez a férfinak még nagyobb megalázád. Meg, hogy mi lenne a normális szex.

Ott nem szűz bénázás kell...


16-18 évesen még elmegy, mert mindenki tini... de az érettebb nőkkel nem lehet már cicázni.

2017. febr. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
Egyéjszakásnál úgysem látod többet, balfsz csajok véleményére meg amúgy sem érdemes adni. Egyébként az szerintem megalázóbb, ha egy prosti csak a pénzedért jópofizik veled. Mintha egy csöves nevetne minden vicceden, csak hogy adj neki egy kis aprót.
2017. febr. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz... Nekem is megfordult anno' a fejemben, bár nem a szüzesség elvesztése lett volna a célom :D

Már elvből sem fizetnék szexér, sokkal izgibb találni valami ribit egy jó buliba.

20/f

2017. febr. 6. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:

Te voltál szűz 27 évesen vagy én? Mert ha nem akkor kussolj!


Te nem értheted milyen érzés vénszűzként az egész nőkkel való kapcsolat... és fingod nincs milyen amikor szánalmas élmények érnek emiatt. Egy elcseszett egyéjszakás komoly traumát okozhat egy ilyen embernél. A pénz kifizetésé ezredrangú probléma itt.


Gyakorolni kell, menni előre és nem a gyökér visszahúzó, kétségébresztő emberek szarságait hallgatni, akik normális korban elvesztették.


engem a legkevésbé érdekeltek már az erkölcsi kérdések. Elmentem, picit tanultam, aztán azóta építem fel magamat. Beindult a karrierem is (jó későn 30 évesen) elkezdtem sportolni és lelkileg/ szorongásilag is sokat fejlődöem a nőkkel való kapcsolataimban. már egy egyéjszakást is bevállalnék, amit pl a múltban kihagytam egyszer mert lefagytam a francba. a csaj meg nem "várt rám". Ha akkor nem vagyok már szűz, simán abszolvaltam volna a feladatot és ráadásul egy baromi jó csaj volt.

2017. febr. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:

Egyébként én az utolsó eset miatt világosodtam meg. Egyszerűen ott álltam ezzel a csajjal, már alakultak a dolgok még éreztem is, hogy bejövök neki de egyszerűen leblokkoltam az egésztől, voltak dolgok de annyira kisfiúnak és gyökérnek éreztem magamat a szüzesség miatt, hogy végem volt. Nem tudtam hogyan lépjek tovább és gyönyörűen látszott, hogy az ilyen lányok nem fognak már csak dacból sem kezdeményezni, "megdugni"... végül nem lett semmi az egészből és totál leírt balf...nak a csaj.

Nagyon kegyetlenül csalódtam magamban, és akkor döntöttem el, elmegyek egy "doktornőhöz".

abszolút nem bántam meg, azóta ezerszer lazábban állok a dolgokhoz. "Hiszen ez csak szex"

2017. febr. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:

Egyetértek, hogy kib*szott frusztráló érzés, mikor szűz vagy, (AZTAK**** 27 tényleg sajnállak) meg az önbizalmad a béka segge alatt levő iszapban dagonyászik valahol, de nem mindenkinek segít ám a szüzesség elvesztése. Konkrétan felfogás kérdése az egész, nyilván segít, ha azt mondják jó vagy az ágyban, de én tényleg azt hittem, ez valami hatalmas érzés, aztán hatalmasat csalódtam. Persze nagyon jó a szex, de nem annyira mint hiszed. "Nem szoktam maszturbálni" haha, de teljes magabiztossággal kijelenthetem hogy egy jó szex 1.5x jobb, mintha magadhoz nyúlnál. Egy rossz talán 1.2x. Remélem segítettem

#35 voltam ha számít

2017. febr. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:

Ezt nekem írtad? Mert én 28 évesen is szűz voltam. Volt, hogy már ágyban feküdtem csajjal és akkor "találta ki", hogy bizonytalan és mégse akar szexelni. Szerinted lelkibeteg lettem tőle? :D Egyébként vicces, volt nő, akinek elmondtam, hogy szűz vagyok és nem hitte el, azt gondolta, biztos csak viccelődök. Ennyit számít a "szüzesség". Az említett haverom 30


Ha akarsz, akkor fizess érte, de felesleges megideologizálni és főleg vadidegenek véleményére hagyatkozni. Ha akarsz valamit, akkor csináld meg (és utána viseld a következményeit), ne mások jóváhagyására várj. Ez a férfivá válás egyik első kritériuma. A másik pedig, hogy nem "feladatként" állsz hozzá a férfi-nő kapcsolatokhoz, hogy "hű, dugni kéne már valakivel, mert cikinek érzem a dolgot". Így persze hogy a csajok sem fognak kedvezően hozzáállni, mert csak egy kipipálandó "feladatot" látsz bennük, nem adni akarsz nekik önzetlenül élményeket.

2017. febr. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
Amúgy az említett haverom 30 felett veszítette el, mégsem parázott feleslegesen, panaszkodni se nagyon hallottam.
2017. febr. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!