Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ciki szerintetek óvszerrel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki szerintetek óvszerrel védekezni a mai világban? És a férfiaknak tényleg ennyire kényelmetlen, azaz tényleg olyan zokni érzés vagy csak felfújt dolog? Pasik válaszát is várom! Kort és nemet írjatok.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 10:53
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
nem ciki, mi is ezt használnuk. A durexnek van egy vékony fajtája az tökéleted
2012. ápr. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
71%

Nem ciki az óvszer. Igaz a párom sem szereti és én sem, mert nem érezzük úgy egymást és nem olyan jó a szex, mint nélküle.

Mellesleg ne lepődj meg, ha a kérdésedet átteszik, mert ezt a Szex és szerelem témakörbe kell!

2012. ápr. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
46%
Ma már létezik a férfiak számára is "fogamzásgátló". Meg van létezik női óvszer is.Szóval nem csak a férfi óvszer létezik.
2012. ápr. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Csak a tizenéveseknél ciki, akik azt sem tudják, mi a szex. Felnőtt ember meg inkább úgy van vele, hogy inkább gumi, mint valami gombás fertőzés, ne adjisten HIV.
2012. ápr. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
22%
ciki,és nagyon rossz semmit nem érzek benne,egyszer használtam az életbe,soha többé.30ffi.
2012. ápr. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Nőként mondom, hogy sokkal jobb érzés gumi nélkül, na meg a páromnak is jobb.

Illetve a gumi akármikor kiszakadhat. Nekem 4 év alatt 1x szakadt ki, utána már nem tudtam annyira elengedni magam szex közbe. Ráadásul kb 1 hónapig rosszul voltam az esemény utáni tabletta miatt (folyamatos hányinger, hasmenés, magas vérnyomás, szédülés, fáradtság).


Most tabit szedek, bár utálom hormonnal mérgezni a testemet, de most mit csináljak.. Ráadásul olcsó is, 1 havi 2000 ft.

2012. ápr. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 ASOT ***** válasza:
100%

Én azt mondom, vagy fogamzásgátló vagy gumi!


A megszakításos módszer nem garantált, ott bármikor összejöhet egy nem várt gyerek...és akkor ráb@sztatok, a csaj megszívja szenved, főleg ha nincs anyu+apu! A pasinak meg ha ez nem kell akkor fizetheti a gyerektartást, amíg a gyerek tanul!

2012. ápr. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

'Nőként mondom, hogy sokkal jobb érzés gumi nélkül, na meg a páromnak is jobb. '


Ugyanez nálunk is! ráadásul én gumiba reggelig fűrészelhetnék akkor sem történne semmi, max a 'kobak' megunja és elmegy aludni, én meg hoppon maradok...

Biztosan mindenki másképp éli meg, de belém költözött a guminőeffektus, kb olyan érzéketlenné válik az egész...

Egyébként óvszerkollekciókat próbáltunk végig! Szar, na..


40F/39N

2012. ápr. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy kényelmetlen,de ha két ember az ágyig eljut,hát ennyi "kényelmetlenséget"vállaljanak EGYMÁSÉRT.
2012. ápr. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Az a furcsa, hogy azoknak a csajoknak akiknek mindegy, hogy lehet ennyire mindegy? Na mindegy! :D)


Egyes pasiknál nem kellemetlenség, hanem lehetetlenség az óvszeres szex. Szerintem meg nem kellene össze-vissza dugni és rendszeres kontroll mellett nem kéne az AIDS-től meg Kankótól cidrizni..

2012. ápr. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!