Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ciki szerintetek óvszerrel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki szerintetek óvszerrel védekezni a mai világban? És a férfiaknak tényleg ennyire kényelmetlen, azaz tényleg olyan zokni érzés vagy csak felfújt dolog? Pasik válaszát is várom! Kort és nemet írjatok.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 10:53
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

A gondom az hogy a MySize-on kívül mind szorított. Na az megölte egy párszor az élményt.

34 ffi

2012. ápr. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Ráadásul a mysize elég drága.

A neten 1000 ft a 3 db, szexshopban meg 2000 ft. :/

2012. ápr. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
89%

Nem ciki. De én is azt látom, hogy elég durva kampány folyik itt az óvszerek ellen, és nem értem, hogy miért.

Az egyetlen olyan módszer, ami megbízható és semmilyen káros eü hatása nincs (maximum ha vki allergiás rá, de az sokkal ritkább, mint ahányan itt "szenvednek" benne...)

Mióta feltalálták a fogamzásgátlót, a férfiak nagyon elkényelmesedtek szerintem.

De azért azt fel lehetne fogni, hogy a tablettának sokkal több veszélye van. Ráadásul mióta ennyire elterjedtek, a nemi betegségek is újra fellángoltak.

Nem vagyok megrögzött tabletta-ellenes, aki akarja, használja, csak nem értem miért kell teljesen alapnak venni mostanság, hogy a nő szedi...


Egyébként én még nem nagyon szeretkeztem óvszer nélkül. Egyszer próbáltuk meg spermiciddel, de engem annyira csípett, hogy nem tudtam arra figyeln, hogy most jobb-e gumi nélkül vagy sem.

A páromat nem csípte, de mivel kb. 3 perc volt az egész (aztán kénytelen voltam lemenni kimosni, mert kegyetlenül fájt), így ő sem igazán tudta megítélni, hogy jobb vagy sem. De az alapján a rövid idő alapján azt mondta, nem sok különbséget érez.


Biztosan kellemesebb gumi nélkül, én elhiszem. Csak nem a kényelem az egyetlen szempont szerintem. Sokkal fontosabb, hogy ne legyen nem kívánt gyerek, illetve hogy egyik fél számára se jelentsen eü problémát a dolog.


21/L

2012. ápr. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
78%
Dehogy ciki, mi nemrég tértünk vissza rá, meguntam plusz hormonokkal bombázni a testemet. Nem is érzek szinte semmi különbséget gumival és gumi nélkül.
2012. ápr. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Ti honnan szeditek össze a párotokat hogy a betegség elleni védekezés ennyire szempont?


Persze alkalminál vagy az elején menjen a gumi, de tartós kapcsolatban ha nem gáz a pirula egyik félnek sem akkor sztem felesleges a gumi. Betegséget a nemibeteg gondozó szűri, el kell menni félévete vagy a legutóbbi aktus után 1hónappal - ennek egy szakítás utáni átstartoláskor lehet jelentősége de ilyenkor egyébként életbe lép a gumiszabály szal... :D


A gumi sokat levesz az érzésből mindkét félnek sztem... és mivel az előválladék a gumin belül marad így csak a csajon múlik a síkosság így előfordulhat hogy külön síkosító is kell.

2018. ápr. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

...előválladék a gumin belül marad így csak a csajon múlik a síkosság így előfordulhat hogy külön síkosító is kell...


Csak egy észrevétel. Alapesetben a nő nem attól lesz nedves, hogy te végig belespriccelgetsz, ne adj Isten a tudtán kívül. Ezen jót röhögtem, de nem vicces :)!

2018. okt. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem, de ha dugtál már gumival és nélküle akkor beláthatod hogy érzésre jobb gumi nélkül :)
2018. okt. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!