Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » SOS lehetek terhes? (bővebben)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Silencedepression kérdése:

SOS lehetek terhes? (bővebben)

Figyelt kérdés

Nem rég a barátommal pettingeltünk és a péniszét a csiklómhoz dörzsöltem nem tudom mennyi előváladéka lehetett de nem élvezett belém egyáltalán. Lehetek így terhes? Egyáltalán a hímivarsejt feljut így a hüvelybe, nem lenne szükséges a behatolás hozzá?


Nagyon parázok kérlek segítsetek ráadásul menszeszem is megvan épp ezért csak kényeztettük egymást de tampont használtam viszont ha anélkül is történne egyáltalán van az ilyenre esély?


Kérek mindenkit hogy normálisan válaszoljatok 18 és fél éves vagyok 2 hónapja veszítettem el a szüzességem nagyon megfontoltam és alapból komoly vagyok mindig védekezünk.


2013. jún. 11. 02:47
 1/9 anonim válasza:

Nem hiszem , hogy terhes vagy,ha csak a csiklódhoz dörzsölte. Amugy ha 18 és fél éves korodig kibírtad, az szép. manapság ritka


20F

2013. jún. 11. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kétlem, de szerezz eseményutánit, illetve csinálj tesztet, és ha baj van időben cselekedni.
2013. jún. 11. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy nem estél ettől teherbe. Ne parázz feleslegesen. Ha ez ilyen könnyen menne, akkor szinte minden párban járó szerelmes lány már terhes lenne.
2013. jún. 11. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
sos. Hogy lehet teherbe esni?
2013. jún. 11. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Snooch ***** válasza:

Biztosan nem lettél így terhes, ne aggódj!

(ezt bizton állítom neked és hidd el, értek is ehhez, csak lepontoztak egy másik témában a szent életűek, akikkel nem értettem egyet egy igen sarkos kérdésben).

2013. jún. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%, hogy nem vagy terhes.
2013. jún. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nyugi, teljes mértékben biztos vagyok benne, hogy nem vagy az.


Nem tud felvándorolni így a hímivírsejt a hüvelyedbe :P :)


19/L

2013. jún. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :D Tudom hogy ennyi idősen nagyon hülyén jöhetek ki hogy ilyesmit kérdezek és vicces is az egész.. csak tényleg beparáztam picit. Az első kommentelőnek : mindenképpen várni akartam 18 éves koromig mert először is eddig 3 barátom volt és egyiknél sem éreztem azt hogy megérdemelnék.. a másik pedig nem éreztem magam felkészültnek a dologra. :)
2013. jún. 11. 22:36
 9/9 anonim válasza:
Nem vagy az ! Nem megy fel a hüvelyedbe..
2013. jún. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!