Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex az autóban, izgató de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex az autóban, izgató de kényelmetlen?

Figyelt kérdés
Szexeltél vagy szexelnél autóban, ha volt ilyen élményed milyen volt?

márc. 27. 08:24
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
11%
#9 20 éve is volt eurovan meg Grand Voyager, azokban is killódás. :D
márc. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
89%
Kényelmetlen, de igazán az autó nagyságától is függ!
márc. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
70%
Nekem kényelmetlen volt, én nem vagyok hatalmas, de az akkori párom, jól elvolt engedve" testileg, és szükségmegoldásnak elmegy, de a végére én mondtam hogy inkább kiveszek egy szobát..
márc. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 Suetonius ***** válasza:
21%

Nagyon kényelmetlen és nagyon hamar elfogy a levegő. :D 31F

Inkább megvárom, amíg a feleségem hazaér. Hosszú szőke haja és nagy mellei vannak. Igazi asszonyos alkat, van rajta mit fogni. Megkérem, hogy ha végzett a fürdőben, akkor jöjjön be a hálóba. Csak egy kiskosztüm van rajta, zakó nélkül, megkérem, hogy az maradjon. Azután bekötöm a szemét... elkezdem cirógatni csókolgatni, majd egyik ruhadarabot a másik után veszem le róla, mire már nagyon be van indulva...

Nos, a többit el tudjátok képzelni ;P

márc. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
34%
Kényelmetlen és nem higénikus! f.
márc. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
82%
Sokszor. Engem kimondottan izgat.
márc. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Jól mondod
márc. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
78%
Rengetegszer.. imádtam, izgalmas, pedig sokáig egy 2 személyes kupéban toltam, de most van olyan autóm is aminek van hátsó ülése, ott se rossz. :D
márc. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Általában furgonban tolom az ilyen alkalmakat, de volt már kombiban is, ott kinyitottam a hátsó ajtót, a csaj betérdelt a hátsósorba, én meg kintről dugtam. Ugyan ez a kocsi, az elsö ülések előre tolva teljesen, beültem hátra a csaj meg szétlovagolt.


Három ajtós stilo, ment a misszi is, meg a lovaglós is...


Extra izgalom, amit ad...


Igazából a furgonok a legjobbak erre...


Ma már pár ezer forintért lehet pár órára búvóhelyet bérelni, az nyugisabb és jobb is.


35/F

márc. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudna beszelni az autom huhuuu 😂
márc. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!