Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek milyen a szexuális élete?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen a szexuális élete?

Figyelt kérdés
márc. 27. 12:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
74%
Nincs szexuális életem :')
márc. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon jó, a pasim egy varázsló :D
márc. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
43%

Nem kivanom gyakran, hetente vagy ket hetente egyszer hogy az asszony ne szoljon miatta :D

Igazabol a hokizni sem szoktam gyakrabban, egyszeruen nem kivanom, pedig nem vagyok oreg, 30-as vagyok.


Nekem igy megfelel bar egy uj novel lehet jobb lenne vagy legalabbis izgalmas lenne mert tobb ev hazassag utan mar nem olyan mint regen.

márc. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
74%
Akkor van amikor prostihoz megyek... pedig csak egy sima szexkapcsolatban is benne lennék, de erre nehéz találni megfelelő partnert.
márc. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
#13: Ez nem normális. Mi 60 fele is naponta kívánjuk egymást, pedig már elég régóta ismerjük a másik testét ami egyáltalán nem olyan, mint egy 30-asé. Nem az újdonság kell, hanem az érzelem, amit a másik iránt érzel.
márc. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Van szex de ritkán, pedig férjnél vagyok. Szóval akárcsak a 8as!
márc. 28. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút nulla.


42/F (autista)

márc. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Jó😉

Jó pár év házasság van már mögöttünk. De tény, hogy tenni kell érte, mert nálunk is voltak hullám völgyek. Kell bele vinni izgalmakat, bármit ami feldobja. Egy jó szeretkezés mindent megér!!

márc. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!