Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondolna ha kikezdenék vele?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolna ha kikezdenék vele?

Figyelt kérdés

Fotózás témában kezdtem csevegni itt egy pasival és megbeszéltük, hogy csinál rólam képeket. Az elsőket a városban és szürkületben csináltuk, szerintem így a legnehezebb és kíváncs voltam mit hoz ki belőle. Tetszettek, úgyhogy megbeszéltük a folytatást, saját műtermében csinált beállított fotókat. Ezek annyira nem tetszettek, tipik semmi extra képek lettek. Láthatta, hogy csalódott vagyok és kérdezte mit szeretnék. Igazából kezdettől olyan képeket akartam ahol megvillanthatom a nőiességem, így a következő képeket fehérneműben csinálta. Lakásban, több helyen, több beállításban. A legjobbak a félárnyékos, sejtelmes képek lettek, ami nem mutat szinte semmit, de tökjól latszanak a test vonalai, hajlatai. Baromi izgató volt a fotózás, és a lényeg: többször is láttam, hogy erekciója van! Azóta csak arról tudok fantáziálni, hogy fotóz mindenféle helyzetben és mindig szex lesz belőle! Félek újra találkozni is vele, mert biztos hogy ugyanez lenne. Vágyakozom a farka után (elég nagynak is tűnt a nadrágban), de hülyén venné ki magát ha én nyomulnék rá!

Most mit csináljak??


márc. 27. 13:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Attól függ hány éves vagy. Meg ő mennyi...
márc. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Ha tetszik neked, mondd meg neki mert szóból (is) ért az ember.
márc. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%

Fotósokkal jó a szex, kreatív emberek!

Tapasztalat. 😉

26N

márc. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%
Ha felnőtt nő vagy, nem ciki. Ha valóban egy műtermi fotós, biztosan volt már hasonló kalandja. És ha állt neki, nem hinnem, h nemet mond. Esetleg legközelebb kerdezd meg, jól látod, h erekciója van? Innen már sima az út. Jó szexet😀
márc. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
28%
Pfff nagyon gáz vagy kérdező, ne is haragudj!
márc. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%
Fizetett fotós, vagy ingyen csinálta? Ha utóbbi akkor 99,99% hogy meg is akar majd búbolni 😄 Szóval csillagom kérj egy újabb fotózási lehetőséget és jelezd neki finoman, hogy szerinted izgalmas a szitu.
márc. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Most hogy is van ez? Itt dumáltál vele, és szintén itt kérdezel róla nyilvánosan? Teljes sztorival? Szerintem kihagyhattad volna ezt a kört.
márc. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ingyen csinálta. De nem próbálkozott semmivel, még csak nem is célozgatott. Többször mondta, hogy szép a testem, miközben a beállítasokat csinálta, de ennyi! Még kétértelmű poénokat se nyomott, ha nem láttam volna mennyire áll neki, azt hinném, hogy meleg. De nem beszéltünk meg semmi folytatást sem, így nem is hiszem hogy ő akart valamit, mert akkor csak bepróbálkozott volna szerintem. Ezért is vagyok bizonytalan!!
márc. 27. 13:27
 9/14 anonim ***** válasza:
60%
Pasi vagyok, és szerintem nyomulj rá, ne hagyd ki a lehetőséget..
márc. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

9

Pont így van. Lehet, hogy olvassa. Ha te vagy az, hívj fel... 😄

márc. 27. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!