Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondolna ha kikezdenék vele?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolna ha kikezdenék vele?

Figyelt kérdés

Fotózás témában kezdtem csevegni itt egy pasival és megbeszéltük, hogy csinál rólam képeket. Az elsőket a városban és szürkületben csináltuk, szerintem így a legnehezebb és kíváncs voltam mit hoz ki belőle. Tetszettek, úgyhogy megbeszéltük a folytatást, saját műtermében csinált beállított fotókat. Ezek annyira nem tetszettek, tipik semmi extra képek lettek. Láthatta, hogy csalódott vagyok és kérdezte mit szeretnék. Igazából kezdettől olyan képeket akartam ahol megvillanthatom a nőiességem, így a következő képeket fehérneműben csinálta. Lakásban, több helyen, több beállításban. A legjobbak a félárnyékos, sejtelmes képek lettek, ami nem mutat szinte semmit, de tökjól latszanak a test vonalai, hajlatai. Baromi izgató volt a fotózás, és a lényeg: többször is láttam, hogy erekciója van! Azóta csak arról tudok fantáziálni, hogy fotóz mindenféle helyzetben és mindig szex lesz belőle! Félek újra találkozni is vele, mert biztos hogy ugyanez lenne. Vágyakozom a farka után (elég nagynak is tűnt a nadrágban), de hülyén venné ki magát ha én nyomulnék rá!

Most mit csináljak??


márc. 27. 13:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
29%

#3

Fotós vagyok, szívesen készítenék egy portfóliót rólad

márc. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
59%

Sok értelme nincs ennek a fene nagy körítésnek.

Elég lett volna annyit kérdezni hogy ha fel áll egy csákónak akkor mit csinálj.

márc. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
43%
Nem volt még pasival....
márc. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
44%
Egesz jo képeket csinálok telefonnal. Ha gondolod, irj.😀😀😀😀😀
márc. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!