Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem jön össze semmilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön össze semmilyen orgazmus új partnerrel?

Figyelt kérdés

Exemmel csiklóval és hüvelyi úton is el tudtam menni (hüvellyel egy alkalommal többször is), de mostani partneremmel eddig egyszer se tudtam elmenni sehogy.


Kezdek csalódott lenni magamban...

Mitól lehet ez hogy nem jön össze?



márc. 28. 14:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Valószínűleg nem te vagy a hibás. Neki kéne javítania a technikán. Plusz az összeszokáshoz is idő kell.
márc. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kézzel, vagy szájjal el tudja érni nálad az orgazmust? Ha nem, akkor mi az, ami hiányzik? Beszéltetek már erről?
márc. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
4%

Márpedig itt te vagy a hibás, mert azt csak tudni kellene hogy eddig hogyan sikerült.

Akkor most is próbáld úgy vagy próbáljátok ugyan úgy.

márc. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
6%
Farokméret?!
márc. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Eddig még nem mentem el tőle kézzel meg szájjal se.

Annyira mélyen még nem beszéltünk erről.

márc. 28. 14:37
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
3, nem, nem ő a hibás. A partner is lehet béna. Som minden befolyásolhatja. Póz, megfelelő technika, péniszméret/forma, meddig bírja stb.
márc. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

4es

Miért számít ez?

márc. 28. 14:39
 8/11 anonim ***** válasza:
18%
komoly kérdés? farokméret kurvára számít xd vagy érzed vagy nem de ha így titkolózól róla akkor nyilván kicsi
márc. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6%

Engem lepontozhatsz , de akkor is te vagy béna mert nem tudod hogy mi a jó neked !!!!

Ha tudnád akkor meglehetne beszélni a partnereddel.

márc. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Izgulsz, nem szereted, félsz tőle. Lelki okok
márc. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!