Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátnőm kevés sexel is beéri?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyunk együtt mindig is nagyon tetszett 1 éve néztem ki magamnak. De ő neki kevesebb sex elég mint nekem azt mondja a régi barátja nem igényelt ennyit én ezt értem de nem tehetek róla ha kívánom őt. Oké naponta 1-2 sex mindig van de én van hogy többet kívánok hétvégente ha van idő akkor eddig 4 volt a max az úgy nekem is elég nyilván nem várom el tőle ezt mindig de például ma elmaradt amióta vele vagyok most volt elsőnek ilyen és tanácstalan vagyok. Nyilván amikor megvan neki az nem számít. Mindig azzal jön hogy az exei nem voltak vele ennyit sosem de szerintem meg ez a normális. Hogy beszéljen meg vele?

ápr. 15. 01:06
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért messze több, mint az átlag. Nekem úgy tűnik, te csak megerősítést vársz, hogy igen, neked van igazad. De ez nem így van, és megértem, hogy a barátnődnek ez túl sok.
ápr. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim válasza:
#10 Sok esetben még sok is s hosszútávon unalmas. (Szerintem) Amúgy meg ha az embernek van dolga vagy célja az életben akkor nem ér rá csak a szexre gondolni. Ez is lehet a probléma forrása.
ápr. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is elég extrém fárasztó igényei vannak a kérdezőnek. Esetleg kényszerbetegségként kompenzál valamit az eltúlzott szexualítással.
ápr. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
Hát jó hülyék vagytok én szeretem őt nem erőltetem rá csak egy kérdés volt amúgy meg nincs mit kompenzálni egyszerűen oda vagyok érte ennyi. Felizgat ha titeket a pártok nem izgat max naponta csak egyszer akkor nagyon nincs valami jó kémia köztetek. Gondolom elég a napi egy mivel úgy is unalamas lapos a sex nálatok aztán úgy vagytok vele " csak essünk túl rajta"
ápr. 16. 07:28
 15/39 anonim ***** válasza:
Ha szereted és odavagy érte, de nem szeretnél ráerőltetni semmit, akkor meg mi a kérdésed?
ápr. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%

Most azt mondod, nem erőlteted rá. De a kérdés úgy szól, hogy


"mit tegyek, ha...", "szerintem ez a normális", "hogyan beszéljem meg vele?".


Ha most azt mondod, nem erőlteted rá, akkor itt nincs mit megbeszélni. Mit tegyél? Alkalmazkodj. Ha nem akarod ráerőltetni az akaratodat, akkor az egyetlen megoldás, hogy elfogadod a helyzetet.

ápr. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
Hát nyilván nem erőltetem rá gondoltam tanácsot kérek hogy egyáltalán beszéljek vele erről vagy ne
ápr. 16. 15:59
 18/39 anonim ***** válasza:
100%
Már beszéltél vele. Többször is (hiszen írtad, "MINDIG azzal jön, hogy az exeivel kevesebb volt). Akkor fogadd el, hogy ez így lesz. Szerencsés vagy, hogy van napi 1-2, ez tényleg több, mint az átlag.
ápr. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
Igazából ő mondta nekem amikor a 3. Után hogy a barátai exei nem kívántak meg ennyiszer egy nap nem én hoztam fel neki
ápr. 17. 14:03
 20/39 anonim ***** válasza:
100%

Jó, ne mentegetőzz, ne kibúvót keress. Beszélni akarsz vele. Oké. Ha neked ez kevés, akkor számíts rá, hogy nem lesz hosszú életű kapcsolat.


Örülnél inkább.

ápr. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!