Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátnőm kevés sexel is beéri?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyunk együtt mindig is nagyon tetszett 1 éve néztem ki magamnak. De ő neki kevesebb sex elég mint nekem azt mondja a régi barátja nem igényelt ennyit én ezt értem de nem tehetek róla ha kívánom őt. Oké naponta 1-2 sex mindig van de én van hogy többet kívánok hétvégente ha van idő akkor eddig 4 volt a max az úgy nekem is elég nyilván nem várom el tőle ezt mindig de például ma elmaradt amióta vele vagyok most volt elsőnek ilyen és tanácstalan vagyok. Nyilván amikor megvan neki az nem számít. Mindig azzal jön hogy az exei nem voltak vele ennyit sosem de szerintem meg ez a normális. Hogy beszéljen meg vele?

ápr. 15. 01:06
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
Szerintem ez mindenkinek kevés lenne legalábbis ezt tapasztalom egyenlőre hagyom a témát nem katasztrófa csak érdekelt ki hogy látja a dolgokat de itt úgy látszik nagyrészt impotens emberek vannak.
ápr. 19. 05:21
 22/39 anonim ***** válasza:

21. Örülnék ha a párom ennyit akarna szexelni.



Szerintem inkább fogd be, vagy szakíts!

ápr. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
Hát csak fura az exem többet akart majd max néha vele is talizok úgy is azóta is írogat nekem
ápr. 19. 09:14
 24/39 anonim ***** válasza:
100%

23. Gerinctelen farok. :)

Remélem a párod tudni fogja és kidob, mint macskát szarni!

ápr. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%
Öt-hat év múlva légyszi írj már ide, hogy megy a sorod, kíváncsi vagyok, mi lesz az ilyen emberekkel.
ápr. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
25. Tripper kedveli ezt :)
ápr. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha igazán szeretnéd a párodat, akkor elfogadnád hogy ennyi szex van de te csak egy krvát keresel..
ápr. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:
Szeretem nyilván mint írtam 2 hónapja vele vagyok amúgy jól megvagyunk. És ha meg úgy van majd az exemmel is tudok találkozni. nincs akadálya hogy együtt legyünk mivel szeretem is és ő is engem és ez nem változik attól ha esetleg hetente 2-3 alkalommal az exemmel is van akció attól még ugyan úgy vele is lesz.
ápr. 20. 11:13
 29/39 anonim ***** válasza:
100%

28. Te beteg vagy, engedd el a lányt. Egyáltalán tudja hogy egy gerinctelen fsz vagy?


Beteg...

ápr. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim válasza:
Én mondtam, hogy jobb ha a jobb kezeddel randizol csak. Még mindig ezt tudom tanácsolni🤷‍♀️ De ha a barátnődnek tetszik ez és elfogadja ezt a stílust amit képviselsz akkor megérdemlitek egymást. Én személy szerint ha velem valaki így bánna, vagy így beszélne rólam a tökeit rúgnám szét.
ápr. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!