Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátnőm kevés sexel is beéri?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyunk együtt mindig is nagyon tetszett 1 éve néztem ki magamnak. De ő neki kevesebb sex elég mint nekem azt mondja a régi barátja nem igényelt ennyit én ezt értem de nem tehetek róla ha kívánom őt. Oké naponta 1-2 sex mindig van de én van hogy többet kívánok hétvégente ha van idő akkor eddig 4 volt a max az úgy nekem is elég nyilván nem várom el tőle ezt mindig de például ma elmaradt amióta vele vagyok most volt elsőnek ilyen és tanácstalan vagyok. Nyilván amikor megvan neki az nem számít. Mindig azzal jön hogy az exei nem voltak vele ennyit sosem de szerintem meg ez a normális. Hogy beszéljen meg vele?

ápr. 15. 01:06
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

Kérdező. Ha úgy gondolod, ez oké, és teljesen normális lenne, ha összejárnál az exeddel, és ez nem változtatna semmin, akkor ezt mondd el a barátnődnek. Vagy egyszerűen mutasd meg neki a kérdést és a válaszokat.

Aztán mesélj.

ápr. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%
31. Dehogy fogja! Gerinctelen..
ápr. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
Miért mondanám el neki? Ettől még őt szeretem plusz azt sem akarom hogy összevesznek ismerik egymást
ápr. 21. 18:41
 34/39 A kérdező kommentje:
És amúgy egyáltalán nem vagyok gerinctelen.....
ápr. 21. 18:45
 35/39 anonim ***** válasza:

34. Dehogynem az vagy! Megcsalod és ez neked rendben van! Kívánom hogy rájöjjön és 100x kapd ezt vissza!


A normális férfiaknak (te csak kisfiú vagy, jóindulattal is) meg nem jut nő, mert az ilyen fszkalapok veszik el őket, hát komolyan megall az eszem!

ápr. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:
Hát nem mondom hogy nagy 17 de eddig nem volt rá gond miért rohadék? Jó hülye vagy többet teszek ezért a két lány ért mint te. És azért van titokban mert jó barátnők....
ápr. 22. 10:46
 37/39 anonim ***** válasza:

36. Szóval félre kúrsz és az várod hogy itt az emberek megerősítsenek?


Agyilag beteg vagy, gerinctelen kis farok xD

ápr. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem egymásra fognak megharagudni. Hanem rád, ha megtudja a barátnőd. És akkor ki fog dobni.

De őszintén, szerinted ez normális dolog?

ápr. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
38. Neki normális, bár remélem minél előbb kimerül és a lány talál egy normális srácot..
ápr. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!