Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Szerintetek undrodott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek undrodott tőlem?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, és az történt, hogy a ciklusom utolsó napján, (amikor aznap már minimális vérzésem sem volt a betéten) szex alatt mégis jött belőlem még vér, és látványra nem is kevés. Általában én élvezek el előbb és most is ez történt. A párom farkáról utána rendesen lemostam a vért, a számban is volt, de utána már csak úgy akarta, ha magának veri ki,

miközben engem csókol. Arra gondoltam, hogy ez amiatt lehetett, mert a szex alatt történtek miatt már valójában nem kívánt? (Nyilván nem bennem lenniaz oké, de orálisan sem akarta tőlem, pedig azt imádja.) Fiúk, szerintetek undort érzett irántam?


máj. 1. 07:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
41%
Lehet igen, lehet nem.
máj. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
Mégis milyen választ vársz erre???
máj. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Értelmeset!
máj. 1. 07:37
 4/20 anonim ***** válasza:
47%
Necces hogy igen. De ezek a dolgok, ugyanúgy egy nő része mint a nedvezés, szépség, jó kedv, hiszti, mosolygás, kedély ingadozás, s most vegyesen soroltam néhány dolgot. Ha ezt nem tudja tolerálni, akkor nem nőtt fel férfiként. Egy kis finnyadrinnya, ennyi.
máj. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nyilván ha tudtam volna, hogy még esélyes a vérzés, nem lett volna behatolás, de jele sem volt már a vérzésnek.
máj. 1. 07:41
 6/20 anonim ***** válasza:
48%
A maximumot megtetted amit tudtál ebben a krízis helyzetben. Ne foglalkozz vele, 4 es voltam.
máj. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
64%
Fel kéne nőnie a kedves párodnak...
máj. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 mantis religiosa ***** válasza:
31%
Valószínűbb, hogy feszült voltál, vagy annak tüntél, és nem akart a " terhedre " lenni.
máj. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
66%
A női test produkál néha váratlan dolgokat még akkor is ha ismered önmagad, te nem hibáztál!
máj. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Furfangos Frigyes ***** válasza:
0%
Akkor megrakott rendesen négy nap után, és bűntudata volt. 😂
máj. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!