Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Szerintetek undrodott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek undrodott tőlem?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, és az történt, hogy a ciklusom utolsó napján, (amikor aznap már minimális vérzésem sem volt a betéten) szex alatt mégis jött belőlem még vér, és látványra nem is kevés. Általában én élvezek el előbb és most is ez történt. A párom farkáról utána rendesen lemostam a vért, a számban is volt, de utána már csak úgy akarta, ha magának veri ki,

miközben engem csókol. Arra gondoltam, hogy ez amiatt lehetett, mert a szex alatt történtek miatt már valójában nem kívánt? (Nyilván nem bennem lenniaz oké, de orálisan sem akarta tőlem, pedig azt imádja.) Fiúk, szerintetek undort érzett irántam?


máj. 1. 07:30
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Ő sem hibáztatott, csak utána az volt, amit írtam. Annyit mondott hogy kicsit zavarja, hogy vért látott a farkán...
máj. 1. 07:46
 12/20 anonim ***** válasza:
61%
Volt néhány kapcsolatom, ahol szinte mindegyikben volt ilyen váratlan dolog. Én nem a kielégülésemmel voltam elfoglalva mint sok önző kis f.sz. Hanem a párom problémájával. Ez minden kapcsolatomban egy bizalom erősítő dolog volt. Nem vagyunk egyformák. Nem tehetsz a történtekről, nyugi!
máj. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
8-as nem voltam feszült emiatt. Teljes nyugalommal lemostam a farkáról a vért. A biológiámról nem tehetek, úgyhogy nem zavart engem, hanem ahogy mondta: őt zavarta kicsit az, hogy véres lett tőlem.
máj. 1. 07:49
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kicsit túl aggódod vagy is várd ki a következő együttlétet, és meglátod, hogy áll hozzád.
máj. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
14-es jó, csak fura volt már utána az, hogy magának csinálta. Pedig mondtam orálisan kielégitem.
máj. 1. 07:58
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Egy magyarázat van, hogy ilyenkor kizökken a ritmusból, és önmaga oldja meg, mert önmaga érzi belül a ritmust, mert nem tud a te "ritmusodra vissza álni

14 voltam

máj. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
máj. 1. 08:09
 18/20 mantis religiosa ***** válasza:
Egy biztos. Egy jo szopást nem hagynék ki.
máj. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Dehogy zavar, ez velejárója.

Ha neki nem jó, mondja.

máj. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
3. Csak értelmes kérdésre lehet értelmesen válaszolni.
máj. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!