Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ti is örülnétek ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti is örülnétek ha a nöknek nem lenne ennyire fontos a külső?

Figyelt kérdés
és akkor lehet nem lennénk szüzek, grat csajok

2015. aug. 1. 18:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
pedo maci vagyok és lassan már meleg ha nem kellek senkinek
2015. aug. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Számomra kész megváltás lenne, ha a lányoknál nem számítana ennyire a külső. Vagyis inkább szűkítsük le a kört: ha nem számítana a külsőnek az a része, ami nem megváltoztatható. Öltözék? Stílus? Mind megváltoztatható. Testalkat? Aki azt hiszi, hogy csak izmosan lehet csajozni, az gyúrja ki magát, de sokkal fontosabb, hogy valaki elégedett legyen a testalkatával. Ezen lehet változtatni (én is kövér voltam, és leadtam egész sokat. Jelenleg elégedett vagyok a testalkatommal.)

A probléma az, hogy vannak a külsőnek megváltoztathatatlan részei. Ilyen a magasság és az arcforma. Én sajnos alacsony vagyok és nagyon ronda az arcom. Ezért soha nem lehet barátnőm. Ha nem számítana a magasság és a helyesség, akkor a belső tulajdonságaim miatt biztos, hogy nem egy lánynak jönnék be és egész népszerű lennék, hiszen van humorom, okos és intelligens vagyok, kedves, megértő és figyelmes. De sajnos ott a külső, ami adott, amin nem lehet változtatni és ami miatt soha nem fogok kelleni egy lánynak sem.

2015. aug. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Örülnék, mint majom a farkamnak :D
2015. aug. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

De miért kell ezen rinyálni? Meg lepontozni ha valaki megírja hogy nem csak a nők csinálják ezt, és hogy a külső vonzalom igenis elengedhetetlen egy kapcsolat kialakításához? Aki azt mondja hohy nem számít neki a külső, mind hazudik, valószínűleg még saját magának is.

Egyszerűen nem tudsz vonzódni egy olyan emberhez aki nem tetszik neked. Lehet tökéletes belül, de az nem elég.


A magasság téma engem is érint nőként. 185 centi vagyok, ezért kövezzetek meg, de nem tudok mit kezdeni egy 170 centis pasival. Nem azért, mert előítéletes vagyok, egyszerűen csak én vagyok magas hozzà. Volt egy pasim 2 évig aki 170 centi volt, és miután szakítottunk azt vettem észre, hogy tudat alatt csak a magasabbakat választom ki hogy válaszoljak neki a társkeresőkön. Nem azért mert előítéletes vagyok, hanem mert nem tudom teljes mértékben férfinek tekinteni (hozzám való férfinak) azt aki 15 centivel alacsonyabb nálam.

2015. aug. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
14: Igen, a külső vonzalom elengedhetetlen ahhoz, hogy egy kapcsolat működjön. De egy alkalmi szexhez is vonzalom kell. Na, de sosem beszélnek arról a férfiakról, akik soha egy lánynak sem képesek tetszeni. Én ilyen vagyok. Alacsony és ocsmány, így hiába próbálkozom, soha nem kellek egy lánynak sem, még egy randira sem. Arról meg már nem is merek álmodni, hogy 28 évesen végre elvesztem a szüzességem.
2015. aug. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
#14 Igen, mindenkinek számít a külső. Csak annyi a különbség, hogy mi férfiak egyrészt messze nem vagyunk olyan válogatósak külsőre, másrészt nekünk más IS számít.
2015. aug. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nekem is számít más is, nem azt modtam hogy a belső nem számít. Mert nagyon is számít. Én csak azt mondtam hogy mind a kettő.
2015. aug. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

17: Persze, hogy a belső is számít. De összegzem az egyszerűsítés kedvéért, hogyan működik a külső és belső relációja egy nővel való kapcsolat karakterisztikáját illetően:

Jó külső + jó belső = hosszútávú párkapcsolat

jó külső + rossz belső = alkalmi kaland

rossz külső + jó belső = barátnak jó lesz, de semmi többre (én általában ezen a szinten vagyok, de nekem meg nem kellenek barátok)

rossz külső + rossz belső = a lányok messziről elkerülik.

2015. aug. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Èrtem amit mondasz. De akkor esetleg leírhatnàd azt is hogy nálatok hogy működik ez.
2015. aug. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!