Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 170 cm vagy az alatti férfiaka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

170 cm vagy az alatti férfiakat kérdezném. Mit éreztek akkor, amikor már akkor bukta az egész, mikor csak mellé álltok egy átlagos magasságú nőhöz?

Figyelt kérdés
magasságot is írjátok, köszi
2015. aug. 12. 15:50
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
14%

170 cm az tök normális. Most nehogy már azért keljen szégyenkeznem, mert mutálodtak az emberek, és egyre több a nyakigláb ember. Nem sértésnek szántam, de maga a kérdés is elég hülye kérdés. mi az hogy már előre bukta ? Ha nálad így volt az nem feltétlenül a magasságod miatt lehetett. Amugy meg lehet nem égimeszelő csajokra kéne bukni.


170cm vagyok.

2015. szept. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
66%
A párom 170 cm, míg a legjobb barátom 167. Mivel én 152, nem volt gond a párom magassága. Mikor először találkozott a családommal és a tágabb ismerősi körrel, akkor tűnt fel, hogy ő pici :) Előtte a magas férfiak tetszettek, de mivel még a legmagasabb sarkú cipőmben is kisebb vagyok nála, nem zavar. A barátom nehezen viselte, hogy a gimiben ő volt a legalacsonyabb, aztán rájött, hogy a személyisége elég a csajozáshoz, és főként nála kisebb, vagy egymagas barátnői voltak, de kalandjai közt hosszúcombú csinibabák is vannak.
2016. febr. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem 1 kapcsolatot nem centikben mérnek.A csajok hülye mániája hogy a pasi nagyobb legyen!!!
2016. febr. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 B.lacko ***** válasza:
75%

Durva..174 centimmel mar tobbszor megkaotam,hogy nem pasi meret, kisnovesu..es a pasi 180 tol kezdodik..

Neha szar,hogy allandoan ezt hallom.. Foleg,ha 165 centis no mondja azt,hogy alacsony vagyok neki .sose gondoltam,hogy minden masodik no ezt megfogja jegyezni. Mashova mentek a centik:D

2016. márc. 9. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
78%
165cm az átlag női magasság. Mi itt a gond?
2018. jan. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
60%
Nem egészen értem a dolgot. Az emberek közti vonzódást és szimpátiát nem a testméretek határozzák meg. A szorosabb kapcsolatnak meg mégis a személyek közti vonzódás az alapja, vagy nem ?
2018. márc. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom mi az átlagos egészen pontosam, de kicsit sem vonzódom a magasabb nőkhöz, vannak tulajdonsságok, testiek is amik felkeltik az érdeklődésem és az egyik az az alacsony csajok!

Nem tehetek róla így vagyok kódolva, szóval hiába akart vadul megkapni egy ugyan szuper nő, de magasabb tőlem, rúgtam ki az ajtón!

Számomra olyanok mintha, pl.: csúnyák lennének!

:))

2018. márc. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
36%
182 cm vagyok és nem 1x megkaptam 170 cm körüli nőktől hogy "átlagoska " lekezelően a magaságomra .Nem mondom hogy minden ezen mùlik, mert nekem is van barátnőm! De ha rólam ezt gondolják akkor egy 170 es pasiról mit? Hogy nyomorèk vagy mi?
2018. máj. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
utolso: szerintem inkabb azok a nok "atlagoskak", mar ami a szellemi kepessegeiket illeti. konyorgom, en se mondom egy kozepes mellu csajnak ilyen lenezoen, h atlagoska. kihangsulyozom, h 188 vagyok, tehat meg csak az o szemukbe se "atlagoska", megis felbasz picit ez az undorito hozzaallas
2018. okt. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
57%

Én is észrevettem ezt a magasságfétist. Rákérdeztem 6nőre 21,25,31,32,45,61évesekre és jó felnézni a férfira biztonságot nyujt, jó érzés hozzábujni.

178magasan is sokszor érzem veszve a dolgot,de még senki nem jelentette ki,hogy nem mert nem vagy 198centi.

Amúgy faterom 198volt. Anyám 160🙂

2019. nov. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!