Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 170 cm vagy az alatti férfiaka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

170 cm vagy az alatti férfiakat kérdezném. Mit éreztek akkor, amikor már akkor bukta az egész, mikor csak mellé álltok egy átlagos magasságú nőhöz?

Figyelt kérdés
magasságot is írjátok, köszi
2015. aug. 12. 15:50
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Nem Hitlerre gondolom, de tobb olyan kistermetu ferfi volt, akire felneztem, annyira ember a gaton volt.

Amugy nokent egy kisebb, de ordog, fene gyerek vagy marcona ferfi mar inkabb izgalmas, mint egy par centivel magasabb.

2020. febr. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Párom 166 centi

Én 174 vagyok

Egyáltalán nem zavar hogy alacsonyabb


Sok barátnőmnek van alacsonyabb vagy egymagas barátja.

Ez nem ettől függ

2020. márc. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Te a sajat nevedben buktazz, masok neveben, kosz, ne. Egy no, akinek semmi baja a normalis es jo kulseju kisebb pasikkal se.
2020. márc. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Hülyeség. A magasság maximum jó pont, de nem szempont. Volt égimeszelő barátom, és olyan is aki szintén 165 volt mint én. Működött a kémia, és imádtam hogy nem kell kitörnöm a nyakam egy csókért.
2020. márc. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!