Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Mikor és hogyan jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Mikor és hogyan jó nektek anál, hogy szeretitek? Van aki a fájdalmat szereti benne? Van aki csak finoman kedveli, de van aki vadabbul?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert voltam olyan nővel, aki minimális nyállal történő síkosítás után, szinte mindenféle előzetes popsi izgatás nélkül szereti és jó neki. A másik egy kis babaolajozás után szintén egyből benne van és élvezi. Más csajok meg akár hosszabb előkészítés után, lassabb, finomabb behatolásnál és aktusnál is kellemetlenül érzik magukat és várják a végét, pedig ők is akarták a dolgot, nem csak hosszas fűzőcske után. Hogy van ez?


(A "semmi pénzért nem engedném", "a másik lyukat teremtették erre a célra" és a "majd ha a pasiknak is feldughatunk valamit, akkor kérjék" kezdetű válaszokat mellőzzétek, kérlek! A kor viszont érdekelne!)



2015. okt. 1. 15:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

Hat en szemely szerint utaltam az elso 3alkalmat oda, de most mar nagyon elvezem:)

En ugy szeretem h nyallal eloszor egy uj mert akkor nagyon elkezdem oda kivanni s utanna mar johet durvan is lagyan is, erteni kell hogy mikor hogy kell. Nekem ha jol csinaja a parom sorozatos elvezetet kapok.

17l

2015. okt. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%

Az mindég attól fugg, h mennyire vagyok felizgulva.


28N

2015. okt. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

Én előbb mindig felrakom magamnak a popsivibrimet, akkor kicsit 2in1-ozunk (pasim a hüvelyemben, vibri a popómban), ezek után meg könnyedén be tud jönni ő is hátra. Eleinte lassan mozog, aztán ahogy izgulunk be, úgy vadulunk. Szóval én mindegyiket nagyon szeretem :P

29N

2015. okt. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

Volt már sok síkosítóval, volt már úgy, hogy csak nyállal. Nem élveztem. Ezt a férfiak általában leszarják, és folytatják, úgyhogy már beletörődtem, hogy nem csak csinálni kötelező, hanem élvezni is. Ezek után nem mindegy, hogy vadabbul vagy lágyabban, vagy sok síkosítóval vagy kevéssel?

Csinálja, ahogy akarja.

A nők punciját már rég lecserélték s.gglyukra... Elvileg hetero férfiak! És nők.

2015. okt. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Azért ez nem teljesen így van, kedves #4! Nálunk a mostani párommal 2-3 próbálkozás után, ami neki nem jött be, természetesen lekerült a műsorról immár 2 éve.

Már hogyne lenne fontos, hogy mi jó a lánynak! ;)

Meg egy másik alkalommal is abbamaradt a dolog, mikor a hölgynek nem tetszett.

2015. okt. 1. 16:33
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Miért vagy erre kíváncsi?
2015. okt. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Néha jól esik popsiba a változatosság kedvéért, ezért érdekel a téma. Egyrészt jó pap holtig tanul, másrészt lehet, hogy újra beépíteném a menüsorba, harmadrészt pedig szeretem mikor a nők a se..be du.asról beszélnek. :)
2015. okt. 1. 17:24
 8/15 anonim ***** válasza:
Én próbáltam többféleképpen, de számomra sehogy nem volt jó. Csak az exem miatt mentem bele, de már bánom. Elhiszem, hogy mások élvezik, de szerintem szörnyű és többet nem mennék bele. Ha valaki ezt nem fogadná el, akkor meg inkább búcsút intenék neki.
2015. okt. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
40%

Most is beépítenéd? De nem azt írtad, hogy a mostani párodnak nem jött be? És hogy fontos, hogy ő is élvezze?

Tudtam, hogy kamu volt. Igazából te is csak egy análmániás vagy

2015. okt. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Egy análmániás disznó vagyok, pfujj!

Így jó, megnyugodtál, kielégült az antianálhirdető kis lelkivilágod? :)

Eljátszottam a gondolattal, hogy beépíteném újra a menüsorba, igen, mivel olyan hozzászólást is olvastam, hogy az első 3 szörnyű volt, azóta viszont fantasztikus élmény mindkét félnek. Ha elolvasod a válaszokat, láthatod magad is. ;) Egy önző disznó lennék, ha megvonnám ezeket az örömöket a kis szerelmemtől, ezért érdekel továbbra is a téma.

2015. okt. 1. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!