Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Mikor és hogyan jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Mikor és hogyan jó nektek anál, hogy szeretitek? Van aki a fájdalmat szereti benne? Van aki csak finoman kedveli, de van aki vadabbul?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert voltam olyan nővel, aki minimális nyállal történő síkosítás után, szinte mindenféle előzetes popsi izgatás nélkül szereti és jó neki. A másik egy kis babaolajozás után szintén egyből benne van és élvezi. Más csajok meg akár hosszabb előkészítés után, lassabb, finomabb behatolásnál és aktusnál is kellemetlenül érzik magukat és várják a végét, pedig ők is akarták a dolgot, nem csak hosszas fűzőcske után. Hogy van ez?


(A "semmi pénzért nem engedném", "a másik lyukat teremtették erre a célra" és a "majd ha a pasiknak is feldughatunk valamit, akkor kérjék" kezdetű válaszokat mellőzzétek, kérlek! A kor viszont érdekelne!)



2015. okt. 1. 15:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
60%, az összes anállal kapcsolatos témát telehisztizted ma a frusztrációddal és a gyűlölködéseddel, minden kérdés kizárólag rólad szól egy idő után, közben az anált nem szerető nőkre senki nem mondott egyetlen rossz szót sem. Most pedig menetrend szerint nyiss egy kérdést arról, hogy szegény anált nem szerető nőket frigidnek titulálják meg bántják a gyk-n a gonosz, állatias, análmániás férfiak.
2015. okt. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
18%

Kérdező, ne csinálj úgy, mintha a barátnődre gondolnál :D

Csak magadra gondolsz, senki másra. :)

2015. okt. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
89%

14 éves korom ota nagyon elvezem ha seggbe dugnak a fiuk :)

Mindig faj egy kicsit, de pont ezert sikitozok tőle. Ilyenkor ez a kis fajdalom is nagyon tud izgatni :)

2015. okt. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én spec finoman szeretem.

Hosszu előkészités után. Persze függ attól is hogy mijen a partner. Itt hatványozottan igaz,hogy a kissebb jobb. Probáltam egyszer vadabbul...de nagyon nem volt jó.

27/L

2015. okt. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nagyon izgató számomra, ha a kezével izgat a párom. A durvább anális aktus nekem túlzás, de egy kis fájdalom számomra eszméletlenül izgató...

27N

2015. okt. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!