Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek? Milyen érzés a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek? Milyen érzés a lábfej masszírozás? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy milyen érzés, ha a lábatokat masszírozzák.Meg szoktam masszírozni a barátnőmnek, ha kéri, de semmi több nem motivál ezen a téren, csak kérdezek, hogy megértsem a témát.Hallottam olyanról is, hogy a nő a lábával simogatja a barátja hímtagját.Ez milyen érzés?És az, hogy úgy veritek ki?Olyanról is hallottam, hogy a nő tapossa is és esetleg rá is áll.Milyen érzés?És az érintett férfiaknak?Még egyszer leszögezem, hogy csak próbálom ezt megérteni, mert sok ilyent kérdést láttam.Privát üzenetet senkinek sem írok, de, ha valaki ott akarja elmagyarázni, visszaírok.Értelmes válaszokat kérek.

2015. nov. 15. 14:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.

Magamtól szoktam. Kérés nélkűl mert tudom jogy szereti igényli. Van amikor csak simogatom az ujjbegyeimmel a talpát. Imádja.

2015. nov. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem csikis neki?
2015. nov. 15. 16:37
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem. Imádja. Munka előtt után hétvégén stb. Nem zavarja abszolút. Van amikor zokniját leveszem és csinálom. Nem szól rám.
2015. nov. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Szereti vagy csak tűri?Kérdezted már?Kérni szokta vagy mindig kérés nélkül csinálod?Mit mond, milyen?
2015. nov. 15. 17:06
 15/15 anonim ***** válasza:
Szereti. Néha mondja h nem akarom csinálni? Vagy ha zoknit veszi le es az ölembe teszi ez célzást jelent :)
2015. nov. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!